Úvod ZDRAVÍ Tělo Tento muž jedl dvě lžíce kokosového oleje denně. Výsledky jsou neuvěřitelné

Tento muž jedl dvě lžíce kokosového oleje denně. Výsledky jsou neuvěřitelné


V nedávné studii bylo zjištěno, že při trávení kokosového oleje naše tělo produkuje ketony. Jsou to organické sloučeniny, které jsou vhodné zejména při prevenci proti Alzheimerově chorobě. Pokud se ukáže, že tato studie je spolehlivá, bude to zřejmě jeden z největších objevů, který se týká léčby této nemoci.

Dr. Newport, autorka studie, má s Alzheimerovou chorobou i osobní zkušenost. Její manžel Steve byl ve špatném zdravotním stavu, neustále žil v jakési „mlze“ a krátkodobá paměť mu už téměř nesloužila. Bral sice léky, ale jeho stav se vůbec nezlepšoval. Pak se spolu s manželkou rozhodli, že vyzkouší porazit nemoc jinak.

alzheimer3

Produkce ketonů do těla způsobuje, že se do mozku dostává více kyslíku, který pomáhá při ischemických změnách v mozku a také může zmenšovat nádory. Buňky využívají ketony jako alternativní palivo, namísto glukózy.

 

 

alzheimer2

V případě inzulínové rezistence, nebo extrémního hladovění, tělo využívá ketony jako zdroj energie. Je to poslední možnost těla jak udržet buňky při životě a funkční.

alzheimer1

Pomáhá pacientům tedy léčba kokosovým olejem? Dr. Newport říká, že jen po 60 dnech byl její manžel mnohem aktivnější a šťastnější. Jediné, co dělal, bylo, že jedl 2 lžičky kokosového oleje denně.

 

 

 

alzheimer4

Jeden z typických znaků Alzheimerovy choroby je třes se, které se téměř úplně vytratilo a Steve byl také mnohem „ukecanejší“ a uměl se lépe koncentrovat. Už nebyl zmatený a nenechal se tak snadno rozptýlit. Kokosový olej fungoval jako kouzlo.

alzheimer5

Po roce léčby je Steve úplně jiná osoba, než předtím. Stále má trochu problém s komunikací, ale jeho zdravotní stav se viditelně zlepšil. Tajemství spočívá v udržení ketonů neustále v mozku. Nemoc se zpomalila a zastavila, a to jen díky kokosovému oleji. Viz příběh Steva a jeho manželky i na videu. Jeho příběh je ohromující.

 

 

alzheimer6
loading...

Kam dál?