Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Tento mladý muž došel na pohřeb v šatech. Až zjistíte proč, zlomí...

Tento mladý muž došel na pohřeb v šatech. Až zjistíte proč, zlomí vám to srdce…


Lidé často soudí ostatní na základě prvního dojmu, to ovšem není úplně nejlepší přístup.

Je důležité vědět i jiné okolnosti kolem a možná i díky nim nakonec bude vše jinak. Když uvidíte následující fotky, nejspíš vás hned napadne, proč je ten blázen na pohřbu takto oblečen?

kamaradi-pohreb-saty1

Jenomže právě tady se za tím skrývá něco opravdu obdivuhodného. Přinášíme vám totiž příběh dvou velmi dobrých kamarádů, kteří byli jako bratři. Když se Kevin Elliot rozhodl účastnit mise v Afganistánu, domluvil se se svým nejlepším kamarádem Barrym Delaneyem na tom, že když mu půjde na pohřeb, tak jedině v těch nejošklivějších šatech na světě. V tom okamžiku to oba kamarádi brali jen jako legraci a proto si na to společně plácli.

kamaradi-pohreb-saty2

 

 
Celou dobu, co byl Elliot pryč, udržoval neustálý kontakt jak se svou rodinou, tak i s Barrym. Bohužel o 3 roky později musel Barry svůj slib z neškodné sázky dodržet – Kevin na misi zemřel.

kamaradi-pohreb-saty3

 

 
Pro někoho to může působit nevhodně nebo dokonce jako projev ohromné neúcty, jenže pro Barryho to znamenalo víc, než si myslíte. Byl to slib, který dal svému kamarádovi a takový slib se musí dodržet!

kamaradi-pohreb-saty4
Už podle fotek můžete pochopit, jak pevné a upřímné bylo přátelství mezi těmito kamarády a jak silně ztráta Kevina Barryho zasáhla.
loading...

Kam dál?