Tento jednoduchý trik vás může zbavit všech těch nepříjemných černých teček okamžitě!


Černé tečky dávají nezdravý vzhled vaší pokožce. Nejčastěji se objevují na obličeji, zádech a uších, protože tyto lokality patří potním žlázám.

Černé tečky jsou způsobeny špatnou stravou, mastnou pletí a mastnými vlasy.

Pokud však chcete přeskočit vlastní výrobu, můžete rovnou zkusit masku z výroby na webu ČERNÁ MASKA (klikněte zde)

Když jsou vaše póry ucpané vznikají černé tečky. Rozdíl mezi pupínkům a bílou tečkou spočívá ve faktu, zda póry jsou otevřené nebo zavřené. Při otevřeném póru přebytek mazu a kožních buněk oxiduje a kyslík se promění v černé barvě.

Také, černé tečky nejsou způsobeny nečistotami. Takže, drhnutí obličeje jako blázen není nejlepší možností, jak eliminovat nudné černé tečky. Navíc to může dělat ještě horší, protože vaše pleť zůstane suchá, což způsobuje vznik většího množství oleje na vše, co bylo odstraněno.

Odstraňte černé tečky s tímto jednoduchým receptem:

Tento recept se inspiroval speciální Asijskou pleťovou maskou (ZDE maska), která totiž dokonale odstraňuje černé tečky a ucpané póry.

Je tam jeden jednoduchý a velmi účinný lék, který vám pomůže zbavit se černé tečky.

Budete potřebovat:

– 1 lžička citronové šťávy

– 1 lžička jedlé sody

Smíchejte lžičku jedlé sody s jednou čajovou lžičkou citronové šťávy a aplikovat je na plochu s černými tečkami. Nechte to na dobu asi 15 minut, pak se promyje teplou vodou a jemně masírovat pokožku.

Okamžitě si všimnete pozitivní výsledky. Udělejte to dvakrát týdně.

Jak to funguje?

Citron má kyselé vlastnosti, který pomáhá při odstraňování odumřelé kůže, což umožňuje nový růst kůže. Tímto způsobem póry bude zaneseno.
Citronová šťáva je také antibakteriální a zabraňuje infekci kůže po odstranění černé tečky; Kromě toho obsahuje alfa hydroxy, kyselinu, která pomáhá odlupovat kůži a čistí póry, zabraňuje pupínkům a černým tečkám.

Jedlá soda má antibakteriální vlastnosti, zatímco citrónová šťáva je adstringentní a pomáhá snížit póry.

Celý tento recept funguje na principu speciální Asijské pleťové masky (ZDE maska) , která odstraňuje černé tečky