Tento dům má rozlohu pouhých 30 metrů čtverečních. Když jsme uviděli, jaké tajemství skrývá, téměř jsme odpadli od závisti


Vysněný dům se nemusí vždy pyšnit pouze přívlastky jako: honosný, luxusní, velký, moderní. Úplně stačí, aby byl prostě stylový. A především, aby odpovídal vysněným představám.

Tento domek má jen 30 čtverečních metrů, ale to co se ukrývá za jeho dveřmi vás pohltí do světa romantiky, stylu a splněných snů.

Kouzelné místečko u pobřeží, chroptící racci a milí lidé. Jako z filmu Ingy Lindström. Tento domek sice vypadá jako namalovaný z romantického filmu, přesto je pravda, že vysněný dům můžete mít kdekoliv, kde se vám zlíbí. Na tomto šíleně malém prostoru se rozkládá muzeum nevšednosti. V domě se však nachází vše, co jeho majitelka potřebuje ke šťastnému životu. V této budově se každý musí cítit jako v pohádce!

dum 30 metru1

 

 
dum 30 metru2

dum 30 metru3

dum 30 metru4

 

 
dum 30 metru5

dum 30 metru6

dum 30 metru7

 

 
dum 30 metru8

dum 30 metru9

dum 30 metru10

 

 
dum 30 metru11

dum 30 metru12

dum 30 metru13

Takto si představujeme sladký a vysněný domov.

Jste i vy spokojeny s tím, v jakém domě, či bytě bydlíte? Pište nám do komentářů a klidně posílejte i fotky krásných a útulných zákoutí, které skrývají vaše příbytky. Věříme, že jich je nepočítaně. Každý vysněný domov je specifický a jeho vzhled uspokojuje především jeho majitele. Není důležité, zda je na pobřeží, na okraji města, nebo na usedlém venkově. Důležité je, jak se v něm cítíte dobře,