Tento dům je sice maličký, ale když nahlédnete dovnitř, nebudete věřit, co všechno se do domu vejde!


Malý domek, který místy připomíná karavan, nebo větší kabinu. Zdání by nebylo daleko od pravdy, kdyby domek nepřekvapil uvnitř.


Domy vyrábí společnost Kanga Room Systems, přičemž se specializuje na vysoce kvalitní prefabrikované sestavy.

Podívejte se, co takový domeček ukrývá.

kanga1-kanga-room-systems-1

V Americe se stále populárnější mini domečky objevují již na každém rohu. Jejich obyvatelé jim přišli na chuť pro praktičnost, funkčnost, útulnost a domácí pohodlí. Vizuální stránka není žádný problém. Každý si mini dům zařídí tak, jak mu vyhovuje. Exteriér tohoto domu je však moderní a místy se zdá, jako by ho obývali někdejší děti květin. Tento pocit znásobuje i dojem zvenčí. Domek má šikmou střechu, výrazně barevné zábradlí a křiklavé dveře. No, je útulný.

Karavan, či dům?

Jelikož je domeček malý, na stěny mnoho prostoru nezbývá. Proto se jeho majitelka spokojila raději s užšími okny, které nepropouštějí hodně denního světla. Jelikož je však dům vymalován bíle a jedno větší okno má také v přední části, vůbec mu to neubírá na dokonalosti.

kanga2-kanga-room-systems-1

 

 
Interiér domku je opravdu miniaturní, ale velmi praktický. Jelikož jeho majitelka v něm žije sama, nepotřebovala ložnici od obývacího pokoje oddělovat stěnou, postačila jí na to i stylová a originální vypadající skříň. Největší část domu zabírá kuchyň. Dřevěné podlahy potažené po celém půdorysu domu, evokují na první pohled kvalitu. Všimněte si, že celý dům působí vlastně jako jeden velký dětský pokoj.

kanga3-kanga-room-systems-1

Domek představuje něco jako garsonku. V jeho přední části se nachází obývací pokoj, kde nechybí ani zbytečný nábytek, ani dostatek světla. Jelikož gauč je postaven přímo naproti oknu, je v něm dostatek místa na čtení a na drby se sousedkami.

kanga4-kanga-room-systems-1

 

 
Oproti ostatním částem domu je kuchyň opravdu vystavěna do detailů. Majitelka domu se v kuchyni podle všeho ráda vyskytuje, proto si dala záležet, aby v ní nic nechybělo. Kuchyň je zařízená funkčně, má praktické poličky bez dvířek, ale i hlubší skříňky. Mezi linkou jsou zakomponovány elektrospotřebiče.

kanga5-kanga-room-systems-1

Přímo nad dřezem se nachází větší okno.

kanga6-kanga-room-systems-1

Ložnice je v domě jen symbolická a slouží skvěle. Majitelka se v ní plnohodnotně vyspí, protože jí do očí nic nesvítí.

kanga7-kanga-room-systems-1

 

 
Jediná okna, která v ložnici má jsou ty, co se nacházejí pod střechou. Ložnice je od zbytku domu oddělená skříní.

kanga8-kanga-room-systems___________

Jako nejmenší místnost v domě je koupelna, která je v zadní části. Vybavená je sprchovým koutem, toaletou a praktickým umyvadlem se skříňkou.

kanga9-kanga-room-systems

Milujete funkční prostory a minimalismus? I my! A tak nám nezbývá, jen doufat, že jednou se tyto perfektní mini domky dostanou i k nám.

kanga10-kanga-room-systems