Úvod ZDRAVÍ Tělo Tento domácí čaj je nejlepším lékem pro oteklé nohy

Tento domácí čaj je nejlepším lékem pro oteklé nohy


Pokud jste někdy měli oteklé nohy a kotníky, pak jste pravděpodobně zjistili, jak to může být frustrující a bolestivé. Otok a zadržování tekutin v těle, může vzniknout z několika důvodů:

Konzumace slaných potravin
Sedavý způsob života
Špatný krevní oběh
PMS
Těhotenství
Vedlejší účinek některých léků

Lidé, kteří tráví svůj čas sezením, nebo naopak příliš často stojí, mají problém. Edema může způsobit vážné zdravotní důvody jako je infarkt, selhání ledvin. Takže nedovolte, aby vám váš otok nesplasknul.
Na otok nohou pomohou některé rostlinné přípravky. Jednou z těchto bylinek, které máme na trhu je i petržel. Existují dva druhy petržele: italská petržel (ploché listy) a kudrnatá petržel. Italská petržel je zdravější. Petržel se používá jako ozdoba v některých jídlech, ale zřídka jí konzumujeme.

přírodní diuretikum
Petržel je osvědčená, jako přírodní diuretikum. Zlepšuje funkci ledvin a usnadňuje tělu, aby se zbavilo přebytečné vody a soli. Podle studie zveřejněné v roce 2002 bylo prokázáno, že petržel brání vyčerpat hladiny draslíku a sodíku, které ovlivňují proces osmózy a zvyšují průtok moči.

Petrželový čaj proti edému
Dr. John R. Christoper je i bylinkář a říká, že pro dosažení optimálních výsledků bychom měli vypít dva litry silného petrželového čaje. Na přípravu je nejlepší připravit listy, které by měly být svěží a světle zelené, nejlepší, pokud máte přímo koupenou rostlinu v květináči.

instrukce:
Přesekněte kořeny a listy petržele

Přidejte 1/4 šálku petržele do čajového infuseru.
Vložte petržel do vařící vody, který jste si připravili.
Počkejte 5-7 minut.
Čaj přecedíte a můžete přidat med nebo zázvor.


opuchnutenohycaj2
loading...

Kam dál?