Tento česnekový sirup je 10x silnější než penicilin a pomůže vám vyléčit mnoho nemocí.


Chcete-li vyzkoušet přírodní medicínu, určitě si doma připravte tento lék. Je přírodní, zdravý a hlavně vám dokáže pomoct. Výroba česnekového sirupu je velmi jednoduchá a mnohem levnější alternativa. Někteří dokonce říkají, že tento sirup je 10x účinnější než penicilin a dokonce i odborníci se shodnou, že česnek je to přírodní lék.

Česnek vám může pomoci při problémech s vysokým krevním tlakem, zvyšuje váš imunitní systém, snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá při nachlazení, ničí infekce, má antibakteriální a antivirové vlastnosti. Můžeme ho tedy považovat za „super potravinu“.

sirup5

Na výrobu sirupu budete potřebovat:

200 ml jablečného octa

8 stroužků česneku

200 ml medu

sirup2

Všechny tyto tři složky mají silné zdravotní výhody a jejich kombinací se blahodárné účinky navzájem podporují. Nejdříve stroužky česneku dobře očistíme a protlačíme. vložíme do mixéru a přidáme jablečný ocet a med. Celé to mixujeme asi 20 sekund při vysoké rychlosti.

sirup3

Směs nalijeme do nádoby a uložíme do lednice na 5 dní. Každý den směs promícháme a po 5 dnech je sirup připraven ke konzumaci. Pokud máte zdravotní problémy, nebo jen chcete zvýšit svou imunitu, tak si každý den v dopoledních hodinách přidávejte dvě čajové lžičky do vody. Sirup byste měli vypít nalačno. Nezapomínejte, že sirup je extrémně silný a proto byste ho neměli konzumovat přímo. Vždy ho smíchejte s vodou.

 

 
sirup4

Výhodou tohoto sirupu je, že nemusíte čekat, dokud budete nemocní. Můžete jej konzumovat i pokud jste zdrav. Zvýšíte svou imunitu a nemoci se vám budou zdaleka vyhýbat. Je to skvělý způsob jak se udržet zdraví. Navíc, všechny ingredience máte doma v kuchyni, a tudíž si ho můžete připravit již dnes.