Tento Babský recept už do jednoho měsíce léčí bolest zad a nohou! Funguje


Stres, špatné držení těla, sedavý nebo nezdravý životní styl, to vše jsou faktory, které vedou k bolesti v krku, kloubů, končetin nebo zad. Tyto stavy jsou velmi bolestivé a jsou doprovázeny hroznými příznaky. Nikdy byste neměli tyto bolesti ignorovat i když mate pocit, že to projde. Někdy to totiž může ovlivnit celý váš život. Navzdory moderní době, nám stále zbývá méně času, protože všichni jsou čím dál tím více uspěchaní a žijeme ve spěchu. Pokud jste i vy ten typ člověka, který bolest ignoruje pro nedostatek času, mame pro vás jednoduché řešení.

Tento recept je zcela naturální a léčí bolest zad a nohou.

ingredience:
150g jedlé želatiny (dost na měsíc)
studenou vodu

Do sklenice se studenou vodou přidejte 5 gramů želatiny a promíchejte. pak to nechte odstát až do následujícího rána. Můžete to odložit do chladničky ale v tom případě vám ztuhne a bude to opět želatina.

Do směsi můžete přidat trochu medu, jogurtu nebo džusu, abyste si to trochu ochutili.

Tento nápoj / směs používejte na prázdný žaludek každé ráno celý měsíc. První výsledky se dostaví již po týdnu přesto v léčbě pokračujte. Následně na to, si dejte od toho alespoň 6 měsíců pauzu a tak tuto proceduru můžete opět zopakovat.

Účinek tohoto nápoje je způsoben tím, že naše šlachy, kosti a kolagen jsou vlastně složené z aminokyselin, které obnovují / léčí tkáň. Navíc, tento nápoj posiluje vazy a posiluje imunitní systém. Kromě toho, pravidelně užívání želatiny může být také jako prevence osteoporózy a osteoartrózy.