Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Teenageři mučili psa, zlámali mu nohy a poté ho zapálili. On všechno...

Teenageři mučili psa, zlámali mu nohy a poté ho zapálili. On všechno přežil a i přesto stále miluje lidí.


Nejkrutější živočich na Zemi je jednoznačně člověk.

Přesvědčil se o tom i pejsek jménem Chunky, na kterém se čtyři Fagan realizovaly obzvlášť krutým způsobem. Pejskovi udělali něco, co by nikoho normálního, nikdy, ani jen ve snu nenapadlo.

Za to, co udělali mladíci ubohému pejskovi by se asi nestyděli jedině středověcí inkvizitoři. Mladíci nejprve pejska unesli a pak ho kopali a bili, přičemž mu způsobili zlomeniny. Dále ho krmili chemikáliemi, stlačovali ho a snažili se mu zlomit krk. Nakonec, aby dokonali své odporné dílo, tak ho zapálili pomocí deodorantu a zapalovače. Poté ho jako nechtěnou a použitou „hračku“ odhodili.

„Byla to ta největší strašná věc jakou jsem kdy viděla“ řekla Caroline Doe z americké ochrany zvířat. „Z celé té věci mi běhá mráz po zádech“, dodala.

To vše se událo ještě loni. Tento příběh zasáhl mnoha lidí, kteří se postavili proti takovému barbarskému jednání.

Jak ale dopadl samotný Chunky? Přestože pejska toto mučení poznamenalo, dobrou zprávou je, že se dostal zpět ke svým původním majitelům a tam se zotavil. Podívejte se na tohoto krásného pejska, který si toho v životě vytrpěl hodně, ale i tak na lidi nezanevřel a to i přesto, co mu způsobili.

 

 
Takto vypadá Chunky v současnosti

pejsek-zraneni1

Takto ale vypadal loni, po realizací sadistických dětí

pejsek-zraneni2
Zbitý pejsek se zlomenou nohou a popáleninami – vrchol krutosti

pejsek-zraneni3
I přes prožité traumata je nyní Chunky šťastný a těší se ze života.
loading...

Kam dál?