Těchto 10 triků pomůže každé ženě v případě nouze! Vyzkoušejte i vy a neprohloupíte!


Díky těmto šikovným tipům si poradíte s nepříjemnými maličkostmi, které umí pokazit celý den.

Ať už to jsou nepohodlné boty s vysokým podpatkem, podprsenka s vyčnívajícími kosticemi nebo ošklivé žmolky na oblečení. Proč byste měla vše trpět pokud budete vědět, jak se toho zbavit?

Pěna na holení

1

Skvělý odstraňovač skvrn! Pomáhá odstranit skvrny od make-upu, rajčatové šťávy či olejové skvrny. Naneste trochu pěny na postižené místo, vetřete ji na špínu a opláchněte.

Kolíček na prádlo

2

 

 
S jejich pomocí si můžete kompaktně uschovat své sluchátka tak, aby se vám zbytečně nezamotávali. Pokud nemáte skřipec, použijte sponku na vlasy.

Lak na nehty

3Roztřepené konečky od tkaniček si dáte do pořádku s průsvitným lakem na nehty.

Slipové vložky

4

 

 
Úžasný nápad jak zabráníte vzniku nepříjemných skvrn od potu na vašem oblečení.

Podprsenka

5 Se všitou podprsenkou na šatech se již nemusíte obávat toho, že nebudete moci ukázat svůj hřbet.

Poutko se zapínáním

6 S tímto pomocníkem si můžete být jistá, že vaše podprsenka se již nebude vykukovat tam, kde by neměla, ať už na sobě máte oblečené večerní šaty nebo tílko na cvičení.

 

 

Vyčnívající kostice

7 V případě, že nemáte po ruce druhou podprsenku, takto si rychle opravíte odstávající kostice. Postačí vám jen jedna slipová vložka, kterou si nastříháte na menší kousky a lepivou částí zabráníte nepříjemnému mnutí kostice o kůži.

Žiletka

8

 

 

Žmolky z oblečení či jiných věcí už budou minulostí! Elegantní styl vždy a všude!

Nepohodlné boty

9Naplňte si igelitové sáčky vodou, umístěte je dovnitř bot a nechte je přes noc v mrazničce.

Vysoké podpatky

10Perfektní rada pro fanynky bot na vysokém podpatku. Pokud si omotáte lepící páskou nebo leukoplastí třetí a čtvrtý prst na noze, tlak na kotníky se během chůze zmenší. Chození je najednou lehčí a vaše chodidla se tak brzy neunaví!

11

 

 
Pokud si dáte tenké nylonové ponožky do bot s otevřenou špičkou, kůže se nebude třít a tím pádem zabráníte vzniku puchýřů.

Také si můžete sehnat tyto polštářkové ponožky, speciálně pro boty s vysokým podpatkem. Díky ním vydržíte stát na nohou až do konce večera!

12

Podělte se s radami i s vašimi kamarádkami!