Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Těch 10 nejk*utějších trestů za manželskou nevěru pro ženy v různých zemích...

Těch 10 nejk*utějších trestů za manželskou nevěru pro ženy v různých zemích světa. Někde hrozí ženám i sm*t!


Vždycky bylo cizoložství považováno za něco nepřípustného ve všech dobách a odsouzení hodného.
V minulosti to bylo velmi složité, mohli za to odsoudit člověka i k smrti, ale v dnešní době se nevěra již nepovažuje za nějaký zločin. Dnešní společnost se s tím dokáže vyrovnat a svými pocity se vyrovnat umí po svém.

Ale jsou země, kde i v dnešní moderní době krutě trestají nevěrníky a nevěrnice. A věřte mi, není to vtip. Předkládáme vám výběr krutých trestů za manželskou nevěru, které byly zaznamenány v různých dobách a praktikují se do dnes. Je třeba poznamenat, že ve většině případech jde o ženy.

Turecko

Pokud se prokázala nevěra, se ženou se zacházelo dost drsně: dali ji do pytle spolu s kočkou a bili řetězy, přičemž se snažili zasáhnout zvíře. Až do té doby, dokud žena nezemřela.

Korea


Nevěrnici přinutili pít ocet, dokud se nenafoukla jako buben. Pak ji bili holemi, dokud nezemřela.

Amerika

U některých kmenů, které žily kdysi v Americe, nevěrnici hodili k nohám vůdce, lámali její kosti a řezali její tělo na kousky. Pak ji celé společenství snědlo.

Pákistán

V této zemi podle práva šaría ženu, která podvedla svého manžela, odsoudili k trestu smrti oběšením.

Afrika

V Africe se nachází malé království Luang, kde kdysi bylo zvykem nevěrného shodit z útesu do moře. Dnes takto trestají ženy. Výsledek si umíte domyslet.)

Siam

Nevěrnici dali do speciálního zařízení, upevnili ji a zavolali … slona. Je jasné, že po takovém setkání to žena nepřežila.

POKRAČOVÁNÍ TRESTŮ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1
2loading...

Kam dál?