Tato žena vážila 141kg, o rok později by jste ji už nepoznali. ZHUBLA k nepoznání


Justine McCabe je hrdinkou dnešního inspirativního příběhu. Žena ve věku 31 let vážila celých 141 kilo!

Život jí připravil nepříjemné zkoušky: nejdříve jí zemřela matka ao rok později její muž spáchal sebevraždu. Svou útěchu našla v přejídání se a netrvalo dlouho, dokud nabrala takovou váhu. Pak se však stalo něco úžasné!

zena1141

 

 
Justine se rozhodla jednou provždy zbavit se své nadváhy a začít nový život. Zármutek jí úplně podkopal zdraví, pokazil postavu a přinesl samotu. Neztratila však naději jak by to udělalo asi mnoho jiných lidé na jejím místě. Nastavila si přísnou dietu a vybrala se do posilovny.

Motivace cvičit byla jednoduchá: chtěla žít, ne existovat. Také věřila, že díky cvičení dokáže porazit svou depresi.

Fotky „Před a Po“, které máte možnost i vy vidět, její také pomohli neodbočíte ze správné cesty. Její postupnou přeměnu si zveřejňujeme na svém instagramovom profilu a nabídla tak velkou motivaci i pro jiné lidi. Justine měla podporu i od svého online trenéra, se kterým byla v neustálém kontaktu.

zena1142

V průběhu roku přetransformovala svou váhu na 57kíl! Věděla, jak se mě motivovat při hubnutí. „Zjistila jsem, že musím žít dál bez svého milovaného manžela a matky. Chtěla jsem žít tak, aby i oni byli na mě hrdí tam nahoře. “

Obdivuji lidi, kteří jsou ochotni bojovat za všech okolností. Bez ohledu na to, jaké to může být náročné, vždy existuje cesta ven a člověk, který se skutečně snaží, vždy dostane zaslouženou odměnu. Justine dokazuje, že jsme schopni všeho, jen pokud to opravdu chceme.

zena1143

 

 
Pošlete tento příběh i svým přátelům, aby se inspirovali a nikdy nevzdávali!

Toto video ukazuje, jak se její tělo změnilo za 1 rok … Neuvěřitelné!