Tato žena jen naskládala kameny na obyčejnou podložku. Když jsem viděla výsledek, tak jsem neodolala


Jak jsem jen milovala nosit domů kamínky, oblázky různých velikostí! Když jsem byla malá, byla to pro mě opravdu velká zábava. Našla jsem ty nejkrásnější a pak jsem si je vystavovala na poličku, případně jsem si je ukládala do tajného sáčku. A kameny nebyly to jediné. Jelikož k moři jsme velmi nechodili, známí a rodina mi nosili i mušle. To bylo nejvíce!

Dnes, když jsem už starší, našla jsem pro kameny zcela jiné využití. Tuto jednoduchou, ale přitom užitečnou věc do domácnosti si může vyrobit úplně každý.

I vy máte z vlastnoručně vyrobených věcí největší radost?

Chcete kobereček před dveře, případně podnos zda kamennou podložku pod horký hrnec nebo čajník? Nezapomeňte, že se blíží Vánoce. Pomozte svým dětem vyrobit jedinečnou podložku z kamínků, kterou potěší třeba svou babičku.

Chcete-li vytvořit rohožku, postačí vám kameny, lepidlo, zda silikonová pistoli a gumová podložka.

kameny1

 

 
Další skvělý nápad je toto luxusní prostírání na stůl.

kameny2

 

 
Proč neozvláštniť i květináče? Původní hliněné květináče získali díky představivosti zcela jiný rozměr.

kameny3
Kobereček ve tvaru půlkruhu je před moje dveře úplně ideální!

kameny4

 

 
Dokonce si můžete vyrobit i masážní podložku pod nohy. Stačí, když najdete kamínky vhodného tvaru a velikosti, které budou hladké. Každý ví, že ortopedické matrace jsou velmi drahá záležitost. Jen málo lidí však dostane skvělý nápad vyrobit si ji doma.

kameny5
Co tak podložka pod horký hrnec, zda čajník?

 

 
kameny6
Úžasné nápady, které, věřím, že oceníte. Výroba je jednoduchá a vše, co potřebujete, jsou vlastně jen kamínky a lepidlo. Podělte se o tyto krásné nápady i se svými přítelkyněmi. Sdílejte tyto inspirace a vyzdobte si svůj život.