Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Tato turistka dala svou PIZZU bezdomovci. Neuvěříte, kdo to opravdu byl!

Tato turistka dala svou PIZZU bezdomovci. Neuvěříte, kdo to opravdu byl!


Žena z Francie, Karine Gombeau, byla v New Yorku na dovolené, kde si spletla známého herce s bezdomovcem. Přiznává, že mu dokonce nabídla kousek své pizzy. Známým hercem nebyl nikdo jiný než Richard Gere, který, uznejte sami, zřejmě neměl svůj den.

Karine byla na procházce městem se svým partnerem a 15-letým synem, když najednou uviděla muže, který se „hrabal“ v odpadkovém koši. Vypadal jako bezdomovec. Tento pohled se jí upřímně dotkl, a tak se rozhodla, že mu nabídne pizzu, která jí zůstala od oběda.

Muž se zeptal: „Co je v té tašce?“ Karine se mu snažila lámavou angličtinou odpovědět, ale nakonec mluvila polovinu anglicky a polovinu francouzsky, ale nakonec řekla: „Omlouvám se, ale ta pizza je studená,“ na co on odpověděl : „Děkuji velmi pěkně, Bůh Vám žehnej.“

 

DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Karine si nebyla vědoma toto, koho vlastně potkala na ulici v New Yorku. Zjistila to až dva dny poté, když ji na to upozornil zaměstnanec hotelu, ve kterém byla ubytována. Noviny byly plné fotek její a Richarda Gere a stal se z toho velmi populární příběh.

Nakonec se ukázalo, že Karine náhodou „vběhla“ do natáčení filmu Time Out of Mind, ve kterém Richard Gere hraje jednu z hlavních rolí. Pro filmaře, ai samotného herce však tento okamžik zosobňuje dokonalou ilustraci lidské laskavosti.

Jak byste se zachovali vy na místě Karine? Podělili byste se o svůj kousek pizzy, nebo byste raději odvrátili pohled a pokračovaly v procházce? Stojí to za zamyšlení.
loading...

Kam dál?