Tato metoda vás zbaví bolesti krku, zátylku pouze za 90 sekund! Mě pomohla a k lékaři kvůli bolesti už nechodím


Ztuhlý krk je často doprovázen bolestí a ztíženým pohybem, hlavně, pokud se pokusíte otočit hlavou do stran. Člověk se musí otočit s celým tělem, jen proto, aby se za něčím ohlédl.

Ztuhlé svaly znamenají prudký nárůst pružnosti, pevnosti a odolnosti vůči běžným stažením ve zdravém lidském těle. Proces je doprovázen ztuhlostí krku, bolestí hlavy, krku, ramen a paží. Čtěte dál, a dozvíte se, jak se tohoto problému zbavit!

bolest krku1

 

 
Nejčastější důvod ztuhlého krku je natažený vaz nebo svaly, zejména ty lopatkové.

příčiny:

Spánek v nesprávné poloze, což vede k napětí svalů krku.
Zranění krku při sportu.
Jakákoli činnost, která zahrnuje neustále otáčení hlavy.
Špatné držení těla, například sedavá práce za počítačem.
Nadměrný stres.
Dlouhodobě-nesprávná poloha krku. Například, pokud mě člověk ve zvyku často telefonovat a přikládá si ucho s telefonem až k rameni.

bolest krku2

 

 
Kromě toho, ztuhlý krk může naznačovat vznik jiných závažných onemocnění. Existuje celá řada život ohrožujících chorob, které souvisejí s tímto problémem: zánět mozku, jako výsledek infekční nákazy nebo krvácení do mozku.

Možné onemocnění:

bolest krku3

 

 
Osteochondroza krční páteře
Artritida krční páteře
meningitida
mrtvice
encefalitida
Parkinsonová nemoc

bolest krku4

 

 
Vždy, když máte ztuhlý krk provázen horečkou, je vhodné, abyste vyhledali lékařskou pomoc pro kontrolu příznaků. Konec konců, samoléčba může vést k sebepoškozování a to zejména když se jedná o krk a záda.

Viz následující video s cviky, které vám pomohou zmírnit bolesti jen za 90 sekund! Vše dělejte pomalu a plynule, aby se svaly roztáhly a odpočinuli.