TATO mastička skvěle omladí a vyčistí VAŠI POKOŽKU! JEDEN PRODUKT NA ŘEŠENÍ MNOHA PROBLÉMŮ


Višněvského balzám představuje silné antiseptikum s dezinfekčními vlastnostmi. Jen málo lidí ho zná, ale kromě toho, že dokáže vyléčit i vážné problémy s kůží, nestojí velké peníze.

Chirurg jménem A.V. Višnevskij v roce 1927 smíchal březový dehet, xeroform a ricinový olej. Získal tak produkt ve formě balzámu, který má užitečné vlastnosti. Březový dehet zvyšuje průtok krve do tkání, xeroform v prášku působí jako antiseptikum a ricinový olej pomáhá druhým látkám lépe proniknout do kůže.

masticka1

 

 
Výrážka na kůži se dá vyléčit přikládáním několika vrstev gázy namočených ve zmíněné mastičce.

Gázu mějte přiloženou na postiženém místě celý den, pak si ji sundejte a zanícenou oblast potřete alkoholem.

Mastička účinně vytáhne hnis ven z pokožky.

Pokud se vám již na pokožce vytvoří absces, po jeho otevření přikládejte na místa obvazy s touto antibakteriální mastí nebo hypertonický roztok.

masticka2

 

 
Při prvním náznaku akné si udělejte obklad, který jsme popsali výše a připevněte ho náplastí. Nechte působit přes noc a pak si vyrážku potřete pleťovou vodou obsahující alkohol. Procedura se nejlépe provádí o víkendu, kdy se nemusíte nikam plašit, protože vyrážka by se neměla vytlačovat.
Mastička skvěle pomůže vytáhnout bolestivé, takzvané podkožní pupínky, které nás již delší dobu trápí. Připravte si na noc obklad s Višněvského balzámem a ráno uvidíte, že se váš stav výrazně zlepší. Zůstane už jen vydezinfikovat zralý pupínek.
Višněvského mast je nezbytná k léčbě dekubitů u pacientů upoutaných na lůžko, protože zvyšuje prokrvení tkání.
Trofické vředy se často tvoří na nohou u lidí trpících cukrovkou a tato mastička by při léčbě určitě neměla chybět. Stimuluje totiž nervová zakončení, kůže se regeneruje rychleji a vředy se postupně zatahují zpět.

masticka3

 

 
Popáleniny a omrzliny se ošetřují touto mastičkou již od nepaměti. Kůže se zahojí rychle a nezůstanou vám žádné jizvy. Ne nadarmo nazývali Višněvského léčitelem vojenských ran …

masticka4

Pod vlivem nejnovějších antibiotik už lidé zapomínají, že na světě existuje i něco jiného a v mnoha případech i lepší. V našem každodenním životě by neměla chybět v žádné domácí lékárničce. Má široké spektrum účinku a při správné aplikaci si nemůžete ublížit.

Řekněte o tomto zázraku i vašim přátelům!