Tato maska dokáže po několika použitích odstranit akné, jizvy, skvrny i vrásky


Nepoužívejte na pleť žádné chemické preparáty, které vaši snahu promění v marný pokus a navíc si zaděláte na pořádné problémy s pletí. Jak se zbavit akné na čele jinak, než obchodním produktem?

Existuje přírodní pleťová maska, která vás jich zbaví dokonale!
Můžete rovnou zkusit masku na webu ČERNÁ MASKA (klikněte)

Ale zpátky ohledně dalších přírodních cest. Ideálně domácí maskou, která je účinná i na potlačení projevů vašich předešlých pokusů! Vaši tvář hyzdí jizvy a možná i vrásky. Sáhněte raději po přírodním řešení vašich potíží a dejte sbohem i té poslední mini modřince po vymáčknutí pupínku..

 

 
Jedno z možných řešení je ČERNÁ MASKA (klikněte)

Pokud ovšem chcete zkusit vyrobit si masku domácí cestou, tak zde je jeden recept, který má vynikající výsledky v odstraňování jizev, akné i vrásek!

Máte-li nerovnou nebo problematickou pleť, která se projevuje skvrnami na obličeji kvůli akné, pupínkům a vrásčité kůži, bude pravidelné používání této skvělé obličejové masky činit hotové zázraky.

Každá složka pleťové masky má totiž svou specifickou a cílenou péči. Tato maska skutečně funguje! Navíc je velmi osvěžující a zanechává pokožku jemnou a hladkou. První pocity nanesení masky jsou spíše nepříjemné a studivé, ale za 5 minut ani nevíte, že nějakou masku na obličeji máte.

Maska odstraňuje skvrny

Konkrétně je to jeden z nejúčinnějších přírodních způsobů péče o obličej, který potlačí viditelnost skvrn a jizev. Vaše kůže bude krásně měkká, hladká, zářivá a plná vitality.

Složení:

1 čajová lžička medu
1 lžička čerstvé citronové šťávy
1/2 lžičky skořice
1/2 lžičky muškátového oříšku

Způsob přípravy:

Smíchejte všechny ingredience dohromady na konzistenci pasty. Pokud máte citlivou pokožku vynechte citrón. V takových případech můžete dát o trochu více medu. Jelikož med rozšiřuje cévy, není tedy dobrou volbou pro lidi, kteří primárně na rozšířené cévy v obličeji již trpí (telangiectasia) nebo mají chronickou růžovku obličeje (rosacea), popř. i jiné onemocnění kůže. Med lze nahradit bílým nebo zeleným jílem. Směs se smíchá ve stejném poměru s ostatními složkami a zředí se vodou na požadovanou texturu.

 

 

Naneste pastu na obličej a vyhněte se oblasti kolem očí a úst. Nechte působit po dobu 30 minut nebo vydržte aspoň 10 minut, i když máte pocit mírného pálení. Po 5 minutách by se mělo brnění uklidnit a zmizet. Masku smyjte teplou vodou a aplikujte na ní krém obvyklým způsobem. Pokud se vám odlupuje kůže, masku nepoužívejte.

Zdroj: Ceskozdrave.cz