Tato kombinace 2 surovin vám pomůže při hubnutí, vysokém tlaku a dokonce i zánětech. Od té doby, co tento domácí lék užívám, netrápí mě žádné zdravotní potíže


Slyšeli jste už o vynikajících účincích jablečného octa? Kromě toho, že vám skvěle poslouží při hubnutí, pomůže i s jinými zdravotními problémy. Vyzkoušejte tento domácí lék a uvidíte sami. Mně osobně se s jablečným octem hublo mnohem lépe a rychleji. Na konci diety byly výsledky mnohem viditelnější.

ocet lek1

 

 
Na co všechno je jablečný ocet?

Zlepšuje stav kloubů

Pomáhá při pálení žáhy

Zlepšuje a zrychluje trávení

Pomáhá při zácpě

Zrychluje spalování a redukuje cholesterol

Snižuje krevní tlak

Pomáhá při bolesti krku

Zlepšuje stav a vzhled pokožky

Odstraňuje zápach z úst

léčí záněty

Tip od nás: v kuchyni navíc skvěle nahradí klasický ocet, případně citron

ocet lek2

 

 
Nejlepší výsledky byly potvrzeny při kombinaci jablečného octa a medu.

Jak dobře víme, med je lékem na mnohé problémy a o jeho zázračných účincích už toho víme hodně. Samozřejmě, týká se to například i propolisu a výrobků podobných. Proč to ale vlastně funguje?

ocet lek3

 

 
Odpovědí na tuto otázku je správná kombinace látek a dobré chemické složení jednotlivých surovin. Když vypijeme tuto medicínu, také se správným způsobem spojí s naším tělem. Mnoho lékařů tvrdí, že zdravotní problémy mohou vznikat i v důsledku překyselení organismu. Jablečný ocet je sice přirozeně kyselí, ale po konzumaci se mění na zásaditý a spolu s medem mají nízké pH, ale zvyšují zásaditost organismu jako takového.

Jak si tento lék připravit?

Potřebovat budete jen 1 lžíci medu, 1 lžíci jablečného octa a 1 hrnek vlažnější vody. Na chuť si budete muset zřejmě zvyknout, ale když uvidíte ty výsledky, myslím, že si velmi rychle zvyknete.

Nápoj byste měli konzumovat každé ráno na prázdný žaludek, abyste nastartovali metabolismus a trávení. V případě potřeby, zkuste takovou domácí léčbu konzultovat i se svým lékařem. Netřeba to však přehánět. Určitě si samovolně nezvyšujte dávku jablečného octa.

ocet lek4

Med v syrovém stavu a jablečný ocet jsou významné zejména pro svou schopnost posilovat imunitu a odrážet různé infekce, nebo léčit různé zdravotní neduhy. Zároveň tento domácí lék zvyšuje kvalitu vašeho života.

Vyzkoušíte nebo jste již vyzkoušeli tento domácí univerzální lék? Dejte nám vědět v komentářích.