Tato detoxikace organismu vám uleví od různých problémů a potíží s nadváhou .. Zkuste to a výsledek určitě bude stát zato!


Očista jednotlivých orgánů lidského těla slouží k odstranění mnohaletých usazenin v tkáních a buňkách lidského organismu a také jako prevence proti civilizačním chorobám. Vyplatí se ji zvládnout minimálně 1x ročně, ale kdo se necítí dobře, může některé z detoxikačních kroků realizovat i častěji. Zvýší se tak naše imunita, vyčistí se zažívací trakt, játra, ledviny, zbavíme se zácpy, lépe nám začne fungovat lymfatický systém a nebudeme zadržovat vodu v těle, výrazně se zlepší naše psychika. Určitě se takto zbavíme nebezpečného překyselení organismu, z něhož pocházejí všechny naše zdravotní problémy. Je třeba si uvědomit, že již za 40 let našeho života si dokážeme v těle nahromadit 10 a více kilogramů toxických látek!

Krok první – očista střev

Realizuje se se klystýr, který si zakoupíte ve zdravotnických potřebách. Výplachy se mohou provádět buď teplou vodou: množství 0,5 – 1,5 litru, nebo ideálně vlastním močí, protože svým složením je nejbližší vnitřnímu prostředí lidského organismu. Zbavíme se tak starých a nebezpečných usazenin, které nejen intoxikujú organismus, ale brání přísunu energie a živin do našeho těla. Z usazenin v zažívacím traktu vzniká hnilobný proces, který je příčinou vážných onemocnění, často až onkologického charakteru. Ozdravný výplach střev je optimálně realizovat mezi 6 – 9. hod. ráno a večer mezi 18. – 21. hod., a to buď na WC, nebo ve sprše, kde si třeba připravit malý lavórik nebo jinou nádobu na realizaci očisty střev.

Krok druhý – detoxikace zažívacího traktu

Vyčistí organismus od nánosů léků, masa, mléčných a konzervovaných výrobků, mastných i sladkých pochutin a nebezpečných bakterií všeho druhu. Je vynikající na posílení imunity, jako prevence i po rozmanitých infekčních, dýchacích, a bakteriálních nemocech. Na boj s tzv. dysbaktériami můžeme použít obyčejný česnek. Během 1 – 2 týdnů sníme denně jeden stroužek česneku nalačno, a to hodinu před jídlem a další stroužek dvě hodiny po večeři. Ničím nezajedáme ani nezapíjíme. Kdo má česnekovo-zažívací problémy, může si stroužek nakrájet na tenké plátky a zabalit do chlebové střídky a spolknout.

Krok třetí – očista kloubů

Realizujeme ji až po očistě střev, což zajistí její nealergický průběh. V opačném případě se totiž nánosy ve střevech rozpustí dříve, než usazeniny solí v kloubech či kostech a bývají příčinou alergické reagcie: např. vyrážek. Na jednu kúru je potřebných 5 gramů bobkového listu (1 balíček), který vaříme v 300 ml. vody 5 minut. Obsah nalijeme do termosky a necháme 3 – 4 hodiny odstát. Roztok pijeme po malachit doušcích 12 hodin. Kúru opakujeme 3 dny za sebou, ale stačí i 2 dny. Můžeme ji opakovat každý měsíc.

 

Krok čtvrtý – Očista resp. detox jater (a zažívacích orgánů)

– Před očistou by se měla alespoň dva dny dodržovat vegetariánská strava bez masa a pokud možno i bez mléčných výrobků.

– Večer a ráno před detoxikací by se měl zvládmuť na očistu tlustého střeva klystýr (ale komu je to náročné, dá s dělat detoxikace i bez něj, stačí několik dní předtím odlehčená strava).

– V den detoxikace by se měl pít pouze jablečný nebo ananasový džus v libovolném množství.

– Na detoxikaci jater je třeba si připravit buď olivový olej nebo pestrecový olej, a to 200 ml; také si třeba vytisknout 200 ml citrónové šťávy. Olej i citronová šťáva se rozdělí do čtyř skleniček.

– S pitím oleje a citronové šťávy třeba začít ve smyslu meridiánových hodin lidského organismu přesně o 19. hodině. Celé množství se musí vypít do 21. hodiny takto:

– 1. dávka o 19 hodin, a to skleničku oleje a za tím skleničku citrónové šťávy; 2. dávka o 19,45 hod, 3. dávka o 20,15 hod. 4. dávka o 21. hod.

– Komu dělá problém vypít jednotlivé dávky najednou, může je vypít i po lžičkách.

– Hodinu před začátkem očisty, a to o 18hod. třeba užít tabletku NO SPA nebo jiné spasmolytikum a tve dabletky Ischolu – nebo 10 kapek tohoto přípravku. Spasmolytikum uvolní a odkapat žlučové cesty a Ischia podpoří vylučování žluči.

– Zároveň si udělejte 15-min. napařovací lázeň.

– Krátce před 19. hod. si připravíme termofor nebo ohřívací gelové sáčky a přiložíme jejich vpravo na zemi jater – pod žeberní oblouk a lehneme si na pravou stranu.

– Po dobrání oleje s citronovou šťávou zůstaneme ležet na pravé straně is přiloženým termofor až do 01. hod.

– Většinou se poprvé vyprázdní už po 01. hod. a pak opakovaně v 2-hodinových intervalech. Půjdou z vás zeleno-černé chuchvalce a velmi často i žlučové kameny – a také jiné nečistoty a nánosy z tlustého střeva, i 5 – 6 krát, i druhý den po detoxikaci.

– Detoxikace lze realizvať 4x ročně, jednou za čtvrt roku.

– Po detoxikaci na druhý den třeba opět pít jablečnou šťávu a odpoledne už i lehkou zeleninovou polévku.

Krok pátý – očista ledvin

Často se nánosy v ledvinách dostavují po nedostatečném pití tekutin, nebo po škodlivé životosprávě včetně alkoholismu. Nejlépe se očista ledvin realizuje v létě. Týden bychom měli konzumovat pouze melouny v neomezeném množství a k tomu černý chléb. Procedura se dá opakovat každý měsíc, až do vymizení problémů s ledvinami.

Krok šestý – očista lymfatických cest

Touto procedurou si ideální očistíme lymfatické cévy a lymfatické uzliny, jejichž blokace způsobuje zhoršení imunitního systému a následně i zadržování tekutin v organismu v podobě bolestivých otoků. Tato procedura je vhodná i pro výplach tlustého střeva.

Připravíme si 900 ml čerstvé grapefruitové šťávy + 200 ml pomerančové šťávy + 200 ml citrónové šťávy + 1,5 litru vody. Do vody přidáme 100 gramů Glauberovu soli (dostat koupit v lékárně). Toto množství spolu smícháme a popíjíme celý den, nejíme a nepijeme už nic jiného. Ale je to dostatek tekutin a živin, které člověka zasytí.

závěr
Všechny zmíněné očistné kroky je ideální realizovat před začátkem dalších detoxikačních kroků, mezi které patří: hladovka, půst, Urinoterapie. a jiné Jakékoliv očistné kroky optimálně vyčistí organismus a další detoxikační kroky dokončí jeho očistu od hlenů a dalších nánosů. Kromě toho se blíží jaro a v tomto období je přímo ideální udělat některý z očistných kroků pro svůj organismus. Já si je určitě zopakuji všechny – protože mé zdraví mi zato stojí.