Tato čínská metoda dokáže zachránit život člověku, který má mrtvici


Čínský profesor Irene Liu, vás ujišťuje, že můžete pouze jehlou zachránit člověka před mrtvicí. Je to netradiční a výjimečný způsob, jak někomu zachránit život a právě se ho dozvíte!

Když člověk dostane mrtvici – znamená to nedostatek kyslíku, který způsobuje umrtvení mozkových buněk. A tehdy to třeba urychleně řešit a člověku pomoci.

Několik tipů jak pomoct člověku, který dostane mrtvici:

S člověkem, který dostane mrtvici nesmíte jakkoliv hýbat!
Nejlepší řešení je v dané situace je vzít sterilizovanou jehlu – když máte jistotu, že jehla je sterilizovaná, zatlačte s ní do konečku prstů postiženého.
Po lehkém propíchnutí kůže, kdy budete sledovat jak krev pulzuje z rány uvidíte, zda pulsuje tlukotem srdce nebo skoro nevytéká. Když se krev hýbe normálně, bude pacient v pořádku, ale když se krev ihned zastavila – je to velice vážný stav!
Další ze zjišťováků : Když má pacient ústa nakřivo – masírujte mu ušní lalůčky, když se jim změní barva na červenou, vezměte znova jehlu a lehounce na lalůčku propíchněte kůži – tlačte na místo propichu dokud nevytečou 2 kapky krve. Počkejte než se pacientův stav stabilizuje a mezitím zavolejte záchrannou službu a nebo ho urychleně dostavte do nemocnice.

Jedná se o tradiční čísnkou metodu, kterou používají dokonce čínstí záchranáři.

Mrtvice je bohužel druhou nejčastější příčinou úmrtí na světě!