Úvod RADY A TIPY Do života Tato čínská metoda dokáže zachránit život člověku, který má mrtvici

Tato čínská metoda dokáže zachránit život člověku, který má mrtvici


Čínský profesor Irene Liu, vás ujišťuje, že můžete pouze jehlou zachránit člověka před mrtvicí. Je to netradiční a výjimečný způsob, jak někomu zachránit život a právě se ho dozvíte!

Když člověk dostane mrtvici – znamená to nedostatek kyslíku, který způsobuje umrtvení mozkových buněk. A tehdy to třeba urychleně řešit a člověku pomoci.

Několik tipů jak pomoct člověku, který dostane mrtvici:

S člověkem, který dostane mrtvici nesmíte jakkoliv hýbat!
Nejlepší řešení je v dané situace je vzít sterilizovanou jehlu – když máte jistotu, že jehla je sterilizovaná, zatlačte s ní do konečku prstů postiženého.
Po lehkém propíchnutí kůže, kdy budete sledovat jak krev pulzuje z rány uvidíte, zda pulsuje tlukotem srdce nebo skoro nevytéká. Když se krev hýbe normálně, bude pacient v pořádku, ale když se krev ihned zastavila – je to velice vážný stav!
Další ze zjišťováků : Když má pacient ústa nakřivo – masírujte mu ušní lalůčky, když se jim změní barva na červenou, vezměte znova jehlu a lehounce na lalůčku propíchněte kůži – tlačte na místo propichu dokud nevytečou 2 kapky krve. Počkejte než se pacientův stav stabilizuje a mezitím zavolejte záchrannou službu a nebo ho urychleně dostavte do nemocnice.

Jedná se o tradiční čísnkou metodu, kterou používají dokonce čínstí záchranáři.

Mrtvice je bohužel druhou nejčastější příčinou úmrtí na světě!
loading...

Kam dál?