Tato chytrá žena začala na misku lepit kousky lepicí pásky. O 5 minut později vznikla krásná jarní dekorace do domácnosti


Pomalu se nám blíží jaro. Přemýšleli jste už nad tím, jak vyzdobit váš domov, aby měl tu pravou jarní atmosféru? Nemusíte utrácet peníze za předraženou výzdobu v obchodech, když si ji umíte vyrobit v pohodlí domova. My vám nyní ukážeme, jak na to.

Přinášíme vám několik typů, jak si vytvořit příjemnou atmosféru s těmito krásnými originálními dekoracemi.

Jak na to?

Pokud sháníte vázu, která by zapadala do jarní atmosféry, už nehledejte. Vyrobte si ji doma. K výrobě takové vázy budete potřebovat pouze balón, sádrové obvazy, nůžky a trochu vody. Výsledek je úžasný.

jarni dekorace1

 

 
Pokud nechcete přímo velkou vázu na kytici, můžete si vyrobit i takový dekorativní kyblík na pár kvítků. Stačí, když do kbelíku dáte květinovou pěnu, kterou zalijete vodou a jednoduše do ní vsunete libovolné květiny.

jarni dekorace2

 

 
Při aranžování květin na stůl se nám často stane, že je kytice mnohem větší než jsme chtěli a překáží nám. S tímto trikem se vám to už nestane. Vyberte si mísu, nebo jinou vhodnou nádobu velikosti jaké potřebujete. Dovnitř nalepte lepicí pásku tak aby vám vznikla mřížka. Následně do této mřížky pozapichujte květiny, kterým jste předem zkrátili stonky a perfektní kytice je na světě.

jarni dekorace3

Vytvořit nevšední slavnostní atmosféru víte i za pomoci takových nádherných hnízd, vyrobených z drátu a květů.

jarni dekorace4

 

 
Z obyčejné mísy víte vytvořit takovou překrásnou dekoraci, nebo chcete-li i stylový jarní květináč.

jarni dekorace5

Tulipány či hyacinty vypadají přímo neskutečně v obyčejných skleněných vázách.

jarni dekorace6

 

 
Váza s květinami nemusí mít vždy jen prázdné dno. Vložte do vázy pár ozdobných kamenů, mušlí nebo korálků a sami uvidíte, jaký krásný efekt najednou bude mít obyčejná váza.

jarni dekorace7

Udělejte něco milé pro vaši polovičku, čímž ji určitě potěšíte. Když budete prostírat stůl na večeři nebo oběd, přidejte do stolování trochu kreativity za pomoci čerstvých květů.

jarni dekorace8

 

 
Pokud máte doma malé ratolesti, tato dekorace jim určitě vykouzlí úsměv na rtech.

jarni dekorace9

Máme pro vás připraven i menší souhrn jarních dekorací.

jarni dekorace10

Tak, jak se vždy snažíme mít doma čistě a pořádek, měli bychom dbát io atmosféru v našem domově. Vyrobte si tyto krásné dekorace a váš domov bude dýchat teplem a blížící se jarem. Dejte nám vědět, který nápad se vám zalíbil nejvíce.