Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Tato 25-letá dívka zemřela v průběhu 1 týdne. Její dopis na rozloučenou...

Tato 25-letá dívka zemřela v průběhu 1 týdne. Její dopis na rozloučenou se na internetu šíří neuvěřitelnou rychlostí!


25-letá Nardya Miller se narodila ve městě Brisbane v Austrálii a ví, že zanedlouho umře.

Zbývá jí jen několik dní života. Už od narození trpí cystickou fibrózou, kvůli které se jí v těle hromadí přebytečný hlen, který zabraňuje dýchání.

V současné době je dívka v nemocnici. Napsala dopis na rozloučenou, který by si měl každý vzít k srdci. Bez ohledu na to, zda Nardyi zná nebo ne.
Při pohledu na Nardyi by nikoho nenapadlo, že toto krásné a šťastné děvče po celá ta léta bojuje o život. Ještě před 2 lety byly Nardya a její snoubenec přesvědčeni, že Nardya nad svou nemocí definitivně zvítězila po úspěšné transplantaci plic.

zena-dopis-smrt1

Bohužel se ale po 2 letech ukázalo, že její tělo plíce odmítlo. Dívku znovu převezli do nemocnice … Nemocná tam napsala dojemný dopis, aby se rozloučila se svou rodinou a ukázala dalším lidem, na čem v životě skutečně záleží:

„Děkuji, že jste byli jeho součástí a že jsem Vás v tomto světě plném šílenců mohla setkat. Jen díky Vám jsem taková, jaká jsem.

zena-dopis-smrt2

 

 
Bohužel, některé věci v životě nedopadnou tak, jak doufáme. Nepřežijí krásné okamžiky, neuvidíme mnoho pěkných míst … Už navždy budu na Vás dohlížet ? Velmi se těším, že jsem s vámi na tomto světě mohla být.

Teď mi ale musíte dovolit odejít. Podrobnosti pohřbu se dozvíte již zanedlouho. Prosím Vás, Netruchlete. Chci, abyste si mě zapamatovali jako dívka, díky níž jste se vždy usmívali.

A prosím … žijte naplno, užívejte si života plnými doušky a nepromarněte jediný den.“

zena-dopis-smrt3
loading...

Kam dál?