Takto vypadá to, co je obestřeno tajemstvím – 3D model klit*risu – a začátek s*xuální revoluce!


Vypadá to jako emoji v podobě tulipáno, ale je to ve skutečnosti anatomicky přesný klit*ris, který pomůže vzdělání a rozvrátí všechny mýtý,které na světě kolují už tisíce let. Říká se, že klit*ris je svatý grál.

Tento měsíc žáci v celé Francii mohli poprvé použít první full-size skutečný anatomický model klit*risu ve svých hodinách s*xuální výchovy.
S ohledem na všechny technologické, lékařské a vědecké úspěchy dnešní doby až teď lidé učinili objevení klit*orisu. Trvalo to velice dlouho dobu.

Distribuce tohoto modelu byla díky tomu pak už jenom jednoduchá díky 3D tisku; ale i díky trojrozměrnému MRI skenu.

Stálo za to si počkat. V roce 2016 ženy konečně mohou vědět, aniž by kdokoliv spekuloval, jak ve skutečnosti vypadá jejich pohlavní orgán; a pro mnohé to nebude to, jak si ho představovali.

Ve skutečnosti je klit*ris pravý opak slov „malý , citlivý, erektilní část ženských pohlavních orgánů na předním konci vulvy“, tak jej definuje Oxfordský slovník? Ale tím skutečným problémem je pouze otázka, zda to přináší ženě s*xuální uspokojení? Co si myslíte o tom vy? To se musíte sami rozhodnout.

Díky prvnímu skutečnému modelu se zdá být, že 3D tištěný klit*ris se podobá trojúhelníkovému ramenu. Do očí, ale také (příhodně) se podobá Fleur-de-Lys, nebo-li použítý další příklad ze současnosti moderního slovníku, tulipán emodži.

 

 
Co je ale nejdůležitější ohledně otázky jak vypadá klit*ris?
To je hlavně to, že se odhalí mýty, které obestřovali tajemství ženské s*xuality po celás taletí.

Tento model vyvrací to co se děti učili ve školách a učebnicích, které mylně tvrdily, že klit*ris je velikost „prstu“, nebo velikosti „hrachu“, nebo obecně tvrdili, že je malý.

Nyní můžeme jasně vidět, že klit*ris obsahuje dvě hřídele (bérce), které jsou ve skutečnosti asi 10 cm dlouhé. Nejen, že si můžeme představit, že klit*ris je větší než to, co oko vnímá; s vizuálním modelem můžeme nyní získat mentální obraz toho, jak to obklopuje v*gínu. To znamená, že vyvrácení diskuse o ženského orgasmu je možná na konci!

No, díky 3D modelu, takový svět jak jsme ho znali ohledně s*xuální otázky už nebude tím co býval.

Děkuji – s*xuální revoluce je tady!