Úvod ZE ŽIVOTA Rodina Takový porod se opakuje jednou za 100 000 let. Žena z Austrálie...

Takový porod se opakuje jednou za 100 000 let. Žena z Austrálie porodila podruhé jednovaječná dvojčata


Narození děťátka je krásný životní milník, ale pokud maminka porodí dvojčata, jde o dvojnásobné štěstí, zvláště, když se to stane podruhé.

Rodina Burstová z Austrálie přivítala na svět své krásné děti Evie a Georgii asi před dvěma týdny. Těhotenství bylo náročné, ale po 4h porodu se vše dobře skončilo. Dívky byly v oddělených plodových vacích. Evie se narodila jako první a vážila 2 kilogramy. O sekundu po ní přišla na svět Georgia, která vážila 2,2 kg.

„Bylo to náročnější než poprvé. Byla jsem nemocná a necítila jsem se komfortně.“ Říká máma dvojčat. Simona se před porodem trápila tím, jak zareagují její 4-letí kluci.

dvojcata1

 

 
Lékaři tvrdí, že šance na 2 porody identických dvojčat jsou 1: 100 000. Simona a John potvrdili, že byli překvapeni, když jim řekli, že očekávají opět dvojčata. „V rodině nemáme dvojčata, proto jsem byla v šoku, že se to podařilo podruhé.“

Jaké jsou jejich dcerky? „Zdá se nám, že dívky mají více společných rysů než chlapci.“ Řekla máma.

Rodinný porodník doktor Rob Butler navrhl, aby překonali rekord aiv následujícím roce zkusili přivést na svět dvojčata. Simone a John se nyní soustředí na svou rozšířenou rodinku, která je život určitě obrátí vzhůru nohama.
loading...

Kam dál?