Úvod RADY A TIPY Také s sebou nosíte balzám na rty? Toto je 12 skvělých využití,...

Také s sebou nosíte balzám na rty? Toto je 12 skvělých využití, o kterých nikdo nevěděl. Bod číslo 7 se bude hodit hlavně ŽENÁM


Balzám na rty je výborným pomocníkem v péči o vaše rty. Dokonale balzamuje, hydratuje a dělá díky příchutím vaše rty narůžovělými a šťavnatými. Tento malý kouzelník má však i další praktické využití, o kterých vám dosud možná nebylo nic známo.

12 geniálních způsobů, jakými jste balzám na rty ještě nepoužili!

Už žádné puchýře

Máte vybrané dokonalé boty? Nechcete se jich vzdát ani za cenu vzniklých puchýřů? Nemusíte. Postižené a rozdrážděný místa potřete opakovaně balzámem na rty. Puchýře zahojíte a dalším předejdete.

balzam1

 

 
těsný prstýnek

Pokud vám nejde složit prsten, nepanikařte. Okolí nabalzamujte a prstýnek sklouzne jako nic.

balzam2

Podrážděná pokožka nosu

Zvláště v zimním období pokožka nosu trpí. Pro věčné kýchání, smrkání a tření nosu o kapesník je pokožka citlivá a bolestivá. Podrážděná místa proto ošetřete balzámovou tyčinkou.

balzam3

 

 

 
nahradí náplast

Drobné ranky a pořezání ošetřete pomádou. Mastný film ochrání ranky před nečistotami a dalším krvácením.

balzam4

Koženým botám dodejte lesk

Kůži uchováte pružnou a lesklou, pokud na ni nanesete balzám na rty. Uzamkne také vlhkost.

balzam5

 

 
Tkaničky, které se již samy nerozváže

Šňůrky se rozvážou většinou vždy, když se to nejméně hodí. Šňůrky proto zavažte na pevný uzel a pak zafixujte pomádou na rty.

balzam6

Žádné poletující vlasy

Pokud jsou vlasy suché, pár jich má vždy tendenci uvolnit se z účesu a poletovat si, jak se jim zachce. Kořínky vlasů ošetřete balzámem. Nicméně s citem, aby nebudili mastný dojem.

balzam7

 

 
Suché konečky vlasů

Předejděte třepení vlasových konečků. Naneste na dlaň pomádu a tu vetřete do suchých konečků. Dochází tak k účinné regeneraci.

balzam8

tvrdohlavý zip

Zasekl se vám zip, nebo s ním pokaždé zápasíte, protože se špatně pohybuje a zadrhává? Jezdec i zuby napomádujte. Rozhodně se umoudří.

balzam9

 

 
Zarůstající dírky pro náušnice

Pokud jste dlouho bez náušnic, je většinou bolestivé znovu do dírky hrot šperku dostat. Místo svědí, krvácí, pálí a je zarudlé. Použijte na něj balzám. Předejdete dlouhotrvající bolesti a nepříjemným zánětům.

balzam10

rozmazaná řasenka

Před aplikací řasenky natřete okolí oka pomádou. Nechtěné šmouhy, které se řasenkou mohou vytvořit, tak odstraníte snadno, rychle a bez tření pokožky.

balzam12

 

 
Základ pod oční stíny

Ušetřete peníze za profi oční stíny. Chcete-li barvu zvýraznit a zafixovat, jednoduše aplikujte na víčka pomádu. Efekt je velmi působivý.

balzam11

Máte nějaký další tip jako balzám na rty využít? Napište nám do komentářů! Sdílejte tipy i s vašimi přáteli!
loading...

Kam dál?