Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Tahle fotografie otce se synem měla už váce než 130 000 lajků....

Tahle fotografie otce se synem měla už váce než 130 000 lajků. Její příběh vás zamrazí a Facebook jí zablokoval


Na Facebooku se objevila fotografie otce, který drží v náručí svého nemocného syna, ale byla několikrát odstraněna. Poté, co byla zachycena tato fotografie, museli Heather Whitten a její manžel odvést svého syna Foxe do nemocnice, kde zjistili, že má salmonelózu. Začátkem tohoto měsíce Heather zveřejnila následující fotografii, která byla následně odstraněna. Kvůli nevhodnému obsahu.

Heather v popisu fotografie popisuje situaci, jak strávil otec se svým synem několik hodin ve sprše aby mu klesla teplota. Fox celou dobu zvracel a měl průjmy a rodiče se mu snažili pomoci jako věděli. Fotografie získala přes 130 000 LIKOV a sdíleli ji 31 ​​000 lidí. Následně byla produktů odstraněna.

Heather je matkou 4 dětí a pracuje jako fotografka. Tento moment Fotograf, protože v té chvíli to byl silný okamžik pro ně, jako rodiče. „Můj muž byl tak silný, trpělivý a milující, když seděl ve sprše s naším synem v náručí,“ říká Heather. „Jeho šepot uklidňoval Foxe, říkal mu, že bude v pořádku, a že se o něj bude starat. Byly to velmi upřímné slova. “

Heather byla velmi překvapena tím, že mnoho lidí příběh obešel a viděli jen něco nevhodné a dokonce něco se sexuálním podtextem. Viděli jen nahotu. Někteří tvrdili, že rodina překročila všechny meze tím, že zveřejnila fotografii kde jsou otec s nemocným synem nahý, a že by to nemělo být veřejně sdíleny. Heather s těmito tvrzeními nesouhlasí. „Kéž bych tu situaci věděla vyjádřit lepším způsobem. Na té fotografii se nenachází žádný sexuální podtext a neměla v lidech vyvolat takové pocity. Nenachází se na ní žádné „soukromé“ partie, které by byly odhaleny. “

DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Heather doufá, že jednoho dne bude z Facebooku platforma, která umožní takový druh svobody a prezentace lásky mezi rodiči a dětmi a také umožní svobodný projev všem umělcům. Jen je třeba takovou svobodu přivítat bez strachu. Pod fotografií se také objevily podporující a krásné komentářů za které je rodina vděčná. Co si o této fotografii myslíte vy? Budete se na ni dívat jako na součást krásného příběhu, který zobrazuje lásku otce ke svému synovi, nebo budete prudérní a odsoudíte ji?