Tahle fotografie otce se synem měla už váce než 130 000 lajků. Její příběh vás zamrazí a Facebook jí zablokoval


Na Facebooku se objevila fotografie otce, který drží v náručí svého nemocného syna, ale byla několikrát odstraněna. Poté, co byla zachycena tato fotografie, museli Heather Whitten a její manžel odvést svého syna Foxe do nemocnice, kde zjistili, že má salmonelózu. Začátkem tohoto měsíce Heather zveřejnila následující fotografii, která byla následně odstraněna. Kvůli nevhodnému obsahu.

Heather v popisu fotografie popisuje situaci, jak strávil otec se svým synem několik hodin ve sprše aby mu klesla teplota. Fox celou dobu zvracel a měl průjmy a rodiče se mu snažili pomoci jako věděli. Fotografie získala přes 130 000 LIKOV a sdíleli ji 31 ​​000 lidí. Následně byla produktů odstraněna.

Heather je matkou 4 dětí a pracuje jako fotografka. Tento moment Fotograf, protože v té chvíli to byl silný okamžik pro ně, jako rodiče. „Můj muž byl tak silný, trpělivý a milující, když seděl ve sprše s naším synem v náručí,“ říká Heather. „Jeho šepot uklidňoval Foxe, říkal mu, že bude v pořádku, a že se o něj bude starat. Byly to velmi upřímné slova. “

Heather byla velmi překvapena tím, že mnoho lidí příběh obešel a viděli jen něco nevhodné a dokonce něco se sexuálním podtextem. Viděli jen nahotu. Někteří tvrdili, že rodina překročila všechny meze tím, že zveřejnila fotografii kde jsou otec s nemocným synem nahý, a že by to nemělo být veřejně sdíleny. Heather s těmito tvrzeními nesouhlasí. „Kéž bych tu situaci věděla vyjádřit lepším způsobem. Na té fotografii se nenachází žádný sexuální podtext a neměla v lidech vyvolat takové pocity. Nenachází se na ní žádné „soukromé“ partie, které by byly odhaleny. “

DALŠÍ FOTOGRAFIE ➔

Heather doufá, že jednoho dne bude z Facebooku platforma, která umožní takový druh svobody a prezentace lásky mezi rodiči a dětmi a také umožní svobodný projev všem umělcům. Jen je třeba takovou svobodu přivítat bez strachu. Pod fotografií se také objevily podporující a krásné komentářů za které je rodina vděčná. Co si o této fotografii myslíte vy? Budete se na ni dívat jako na součást krásného příběhu, který zobrazuje lásku otce ke svému synovi, nebo budete prudérní a odsoudíte ji?