Švýcarský klimatolog zveřejnil zprávy, které neměly vyjít na veřejnost! Toto se stane už zanedlouho a ovlivní to životy nás všech


Významný švýcarský klimatolog a odborník ve svém oboru, Rettův Knutti, z neznámých příčin vypustil na veřejnost zprávu, která šokovala svět. Internetem se šíří jako blesk a rozpaky a strach, které zanechává v lidech, jsou více než nepříjemné.

Klimatologové s Knuttim na čele pracovali na výzkumu klimatických modelů, které jim měly pomoci předpovědět přírodní katastrofy a příchozí živly. Všechny zjištění byly zpracovány a poslali do všech zemí a vlád. Ty je však z neznámého důvodu nezveřejnily, ba naopak, utajili je.


Klimatologům se nelíbilo, že vlády takovýmto způsobem lhali lidí a zatajovali jim skutečnosti, o kterých měli právo vědět. Proto se Knutti rozhodl, že zveřejní alespoň částečné výsledky o tom, co se bude dít s naší planetou v příštích letech.

Abnormální změny počasí

To, že počasí si s námi dělá co chce, mnoho lidí zůstává meteosenzitívnych a nezvládá náhlé změny tepla a zimy, je všeobecně známý fakt. No jen málokdo ví, co je za tím vším. Podle Knuttiho výzkumného týmu je pravděpodobnost předpovědí téměř stoprocentní. V průběhu minulého roku jejich předpovědi vyšly až na 80%!


Co nás tedy čeká?

NAJDETE NA DALŠÍ STRÁNCE ➔