Své šediny se mi podařilo zakrýt i bez chemického barvení. Nyní vám své tajemství prozradím!


První šediny jsou postrachem zejména pro ženy v produktivním věku. U někoho přicházejí už po třicítce, jiného zase překvapí až daleko po padesátce. Existují dokonce lidé, kterým se šediny objeví až na sklonku života. Řešení v manuálním krytí šedin přírodním způsobem nabízí tato obyčejná potravina.

sediny reseni1

 

 
Brambory. Nejsou jen jednou z nejčastěji zpracovávaných potravin, ale jsou také mimořádně léčivou zeleninou, která pro naše tělo dokáže udělat hotové zázraky. Syrové produkty ze zahrady jsou jedničkou v péči o tělo, pleť, vlasy, či jiné viditelné části našeho těla. Chcete-li zakrýt první šediny, nachystejte si brambory. Jejich použití na vlasy je velmi jednoduché.

Nechceme být šedovlasý

Některé ženy se na své šediny doslova těší. Ano, i šedá barva dokáže někoho potěšit. Je třeba uznat, že mnohým starším ženám sluší šediny mnohem víc než když si vlasy barvily. Toto však nebude případ těch dam, které se chtějí šedin zbavit. Nenabízíme lék, který vaše šediny zničí. Nabízíme řešení, které je dočasně zakryje. Tak, jako barva na vlasy. Jen s tím rozdílem, že naše řešení vám vlasy nezničí naopak někomu je dokonce posílí.

sediny reseni2

 

 
Jak si připravit barvu?

Důkladně omyjte 5 brambor a oloupejte je tak, aby slupky zůstali podstatně tlustší, než když brambory čistíte před vařením. Brambory si odložte do lednice na večeři a věnujte se jen bramborovým slupkám. Pořádně očištěné slupky nasypte do hrnce a zalijte je vodou jen tak, aby sahala těsně nad ně. Přiveďte vodu do varu. Jakmile začne voda vřít, vylijte vařící vodu do výlevky a slupky opět zalijte studenou vodou. Přiveďte vodu do varu a povařte dvě minuty. Odstavte slupky ve vodě stranou a zatím si jděte umýt vlasy šamponem.

sediny reseni3

 

 
Po umytí vlasy trochu vysušte a nyní ponořte hlavu do teplého vývaru ze bramborových slupek. Nechte působit alespoň 1-2 minuty a pak vlasy zabalte do ručníku. Nechte působit přibližně 20 minut a opláchněte teplou vodou.

Po několika aplikacích spatříte první výsledky. Brambory jsou jednoznačně jedničkou mezi přírodními produkty. Mají skvělé krycí schopnosti, které ocení především blondýny a brunety se světlejším odstínem hnědé.

Blondýny si dokonce mohou do takového odvaru přidat trochu skořice. Ta vlasy zesvětlí a zvýrazní přirozenou barvu vašich vlasů. Nemluvě o nebeské vůni, která z vašich vlasů nevymizí ani po třech dnech.

sediny reseni4