Úvod RADY A TIPY Do života Starý indiánský trik: zastavte krvácení do 10 sekund!

Starý indiánský trik: zastavte krvácení do 10 sekund!


Američtí domorodci používají Kajenský pepř (frutescens nebo Capsicum annuum nebo papriku) 9000 let jako potravinu a medicínu. Obsahuje také vitaminy A a C, jakož i karotenoidy a antioxidanty.

Chilli, které pocházejí z Ameriky, patří do lilkovitých rostlin, jako jsou brambory, rajčata a rostliny lilku.
Kajenský pepř je něco, co by měl každý člověk znát jako lék. Výzkum ukázal, že má léčivé vlastnosti a zdravotní zlepšení, nemluvě o schopnosti zabránit krvácení, infarktu nebo chladu. Dnes se dozvíte o použití kajenský pepř na venkovní použití při kritické situací, která vyžaduje pohotovou reakci.
Používání kajenského pepře pro vnější rány
Použijte feferonky v prášku přímo na krvácející ránu nebo tržnou poraneninu. Pokud to uděláte, po 10-15 sekundách by se krvácení mělo zastavit. Pokud je rána větší, rozpusťte lžičku paprikový prášek ve sklenici teplé vody a vypijte jej nejrychleji jak je to možné. Na menší řezy můžete použít kajenského tinkturu.
Kajenský pepř je silně stympický. (Obsahuje anti-hemoragickou látku, která mě schopnost zastavit krvácení při aplikací na ránu) Zastaví průtok krve nebo krevní cévy, koagulací krve. Dezinfikuje ránu, nemusíte se bát jakékoliv infekcí. Podle studií Dr. Schulzová by měla paprika přijít jako první do styku první pomoci. V červeném koření máme vitamíny, které slouží ke zničení bakterií a posílí imunitní systém.
loading...

Kam dál?