Stala se hvězdou Instagramu, protože její postava je opravdu hodně zvláštní. Podívejte se na tuto slečnu!


Tato dívka jménem Raylynn má opravdu zvláštní tvar své postavy. Díky ní je ale hvězdou sociální sítě Instagram, kde má mnoho fanoušků, kteří ji obdivují. Na Instagram pravidelně přidává nové fotografie své postavy.

Mít dokonalou postavu se v současné době stává snem každé ženy.

Zdravý životní styl a pravidelný sport jsou trendy dnešní doby. Na sociálních sítích jsme většinou zvyklí na fotografie lidí z posiloven, kde se chlubí svým krásným a vypracovaným tělem. Existují ale i lidé, kteří jsou hrdí na své nesouměrné proporce těla.

Raylynn se stala hitem Instagramu

I přes její proporce je pro mnoho lidí atraktivní

Na Instagramu je mladá dívka Raylynn absolutní hvězdou právě pro její netypicky široké boky. Má obrovské množství followerů a obdivovatelů z celého světa. Její boky mají neuvěřitelných 177 cm! Její postava je od pasu nahoru opravdu štíhlá a její boky jsou o to více netypické.

A jak vypadá její postava?

Mladou Američanku z Altanty dokonce už několik lidí obvinilo z podvodu. Mysleli si, že své fotografie upravuje ve photoshopu, avšak aby všem dokázala, že je to její skutečná postava, natočila jako důkaz video. Raylynn se za své tělo vůbec nestydí a sebevědomí ji určitě nechybí.

Množství mladých žen, které se trápí kvůli své postavě by si mohli z Raylynn vzít skvělý příklad. Má se ráda taková, jaká je a dokáže z toho dokonce ještě vytěžit obdiv ostatních lidí.

 

Postava této dívky je na další straně