Úvod ZDRAVÍ Rady Spíte v chladné místnosti nebo větráte v průběhu noci? Pak si určitě...

Spíte v chladné místnosti nebo větráte v průběhu noci? Pak si určitě přečtěte TOTO


V jakém prostředí rádi spíte? V chladné místnosti zachumlaný až po uši do peřin nebo naopak v ložnici vyhřáté, kde postupem času ze sebe skopáváte peřinu na zem? Vědci došli k závěrům, že spánek v chladné místnosti má pro naše tělo blahodárné účinky a velký vliv na naše zdraví!

1) Spánek v chladném prostředí řídí vaši optimální tělesnou váhu. Metabolismus více spaluje tuky. Spaní v chladu také zaručuje lepší kvalitu spánku, což se promítá na celkové připravenosti těla na druhý den a větší odolnosti vůči stresu. Ráno se budete cítit velmi svěže a připraveni na náročný den.

chladny-pokoj1

 

 
2) Studie také ukazují, že spaní v chladných prostorách redukuje symptomy fybromyalgie a syndromu spánkové apnoe, což jsou chronické únavové syndromy, u kterých lékaři velmi složitě objevují jejich příčiny. Nejzdravější cestou je tedy spát jen s vystrčenou hlavou, která bude sahat ven z peřiny v tomto chladném prostředí, které dokáže přirozeně regulovat vaši tělesnou teplotu.

A jaké je tedy ta magická teplota? Podle vědců v ideálním rozmezí mezi 15 až 19 stupni Celsia. Ničeho se neobávejte a vyzkoušejte metodu ještě tuto noc! Výsledky se zaručeně objeví.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko „To se mi líbí“ a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

chladny-pokoj2
loading...

Kam dál?