Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Sousedé se mu smáli a šikanovali ho. Sledujte, co udělá jeho otec,...

Sousedé se mu smáli a šikanovali ho. Sledujte, co udělá jeho otec, toto vám rozbuší srdce


Ke Dni otců se na internetu objevila tato reklama, která táhne nejen na city, ale také slaví způsob toho, jak nám naši velcí otcové kryjí naše hřbety – ai když nemusí realizovat své záměry ihned, vždy dělají pro své dítě to nejlepší …

Setkáváme se zde s malým chlapcem, který sní o tom, že jednou bude tanečník flamenca. Když ale jeho otec přijde do jeho pokoje s krabicí, zjistí, že je uvnitř souprava na judo. V tu chvíli si chlapec uvědomí, že jeho otec ho chce k něčemu vést, a že nemá na výběr.

Tak začíná chlapcovo školení juda. Mezitím ho každý den při cestě do autobusu zesměšňují jeho sousedé a děti z okolí, že potřebuje svého otce, aby ho chránil.

Pak se ale stane něco úžasného. Díky popichování od otce se chlapec stává lepším a lepším v judu a vyhrává stále více a více zápasů. Získává hlavně sílu a sebedůvěru. Dokonce vyhrává i cenné trofeje, které si otec hrdě vystavuje na polici ve své ložnici.
Od té doby ho už sousedé nechávají na pokoji a získanou důvěrou si u nich zjednal respekt. Chlapec ale vůbec netušil, že ho otec celou dobu vedl k jeho snu. Přišel k němu totiž do pokoje a dal mu druhou krabici. Když ji syn rozbalil, našel v ní dres pro tanec flamenca. V té chvíli to zjistil …

 

 
loading...

Kam dál?