Šokující video odhaluje drastickou pravdu o výrobě luxusních kabelek. Stojí to opravdu za to?


Po shlédnutí následujícího videa vám rozhdně nebude do zpěvu. Jedná se o velmi palčivou tému, o které bychom nejraději ani nevěděli. Bohužel se jedná o realitu, která se odehrává jen kvůli nám. Občanům této planety, kteří se rozhodli ji jménem luxusu a komfortu zcela zdevastovat …

Jako první dostanou třesoucí se krokodýli elektrošoky, pak se jim rozřežou krky a zarazí se jim kovové tyče do páteře, zatímco jsou ještě naživu, takže krokodýli vykrvácejí. Tyto plazi jsou staženy z kůže, zatímco stále krvácejí a pohybují se!

Takové záběry pořídili aktivisté z organizace PETA, kteří bojuje za práva zvířat. To, co natočili v prostorách dvou krokodýlích farem, jim úplně vzalo dech. Krokodýli jsou stahovány za živa z kůže, aby se z nich následně vytvořili „luxusní“ kožené tašky, opasky a nejrůznější módní doplňky, které putují do nejznámějších světových butiků! Můžeme naléhat na módní značky, aby přestali používat exotickou kůži? Jednoznačně!

Stačí jen tyto produkty nekupovat. Prezidentka PETA Ingrid Newkirk vyzývá spotřebitele, vietnamské oddělení zemědělství a LVMH (mateřská společnost módních značek Louis Vuitton, Givenchy, Christian Dior, and Marc Jacobs), aby zasáhl a zachránili tyto nevinné plazy. Uvidíme, jak se jejich snažení promítne i mezi spotřebitele, kteří hrají hlavní roli v tomto hororu.