Smutná zpráva: Zesnull herec ze seriálu ulice. Náhlý odchod Herce všechny kolegy i diváky zaskočil.


Nečekaný odhcod herce na onen svět všechny z rodiny a kolegy zaskočil. Herec do posledních měsíců svého života zapíral svou vážnou nemoc. Jeho srdce ale dotlouklo toto pondělí.

Herce si televizní diváci odpradávna pamatují především z kultovních filmů Tankový Prapor nebo Černí baroni.

Za jeho krátký život se však objevil v mnoha dalších rolích, včetně role zloducha Chóst v seriálu Ulice. Začátkem tohoto týdne však bohužel oblíbený herec podlehl své velmi vážné nemoci.

„Vůbec netuším, co se stalo. Ještě minulý týden jsme spolu mluvili a domlouvali jsme se na spolupráci. Je to hrozné … Vůbec nechápu, co se mohlo stát,“ prozradil meidím hercův blízký kamarád.

Herec údajně podlehl rakovině jater, se kterou měl dlouho bojovat.

V červnu se herec objevil na veřejné akci, kde bylo poznat, že výrazně pohubl. Popíral ale, že by za tím stála nějaká vážná nemoc. Oplácaného vojáka Vatu z Černých baronů ale téměř nešlo po razantní a zřejmě nechtěné změně vzhledu vůbec poznat.

Jeho smrt zaskočila i společnost Pantheon Production, kde herec pracoval jako publicista.

„Život dokáže být někdy skutečně velmi krutý. Ještě v nás proudí obrovská bolest z odchodu Jerryho a teď ses do nebeského Pantheonu vydal i Ty. Je to opět velmi nečekané a příliš náhle. Budeš nám moc chybět. Odpočívej v pokoji. “ napsala na profil produkční společnosti.

 

O KOHO JDE se dozvíte na další straně