Smíchala JSEM OLEJ SE SOLÍ A DÍKY TÉTO KOMBINACÍ se manželovi ulevilo od bolesti. TOTO JE KOMPLETNÍ NÁVOD JAK NA TO


Mnozí z nás se někdy potýkají s bolestí hlavy, kloubů a svalů. Pak se už jen se zaťatými zuby musíte dostavit k lékaři a utrácet peníze za léky proti bolesti. Samozřejmě, to jen v tom případě, pokud nevíte, jak se zbavit bolesti bez použití léků.

Problém s užíváním léků je ten, že jsou často návykové a nemají na organismus ten nejlepší vliv. Měli byste vyzkoušet něco na přírodní bázi, protože se to lépe absorbuje a nevyvolává vedlejší účinky.

Jak zmírnit bolest?

olej1

 

 
Nejprve musíte zjistit, jaký druh bolesti vás trápí. V případě, že se týká pohybového aparátu, pohmožděnin nebo otoku, známe na to správný lék.

Klouby vyžadují zvláštní pozornost. Jejich léčba solí se využívá již dlouhou dobu a spolu s olejem přispívají k lepší aplikaci a vstřebávání. Stejně efektivně to je při léčbě páteře, protože sůl má vlastnost ohřívání a uvolňuje ztuhlé svaly. Nejenže tato směs dokáže vyléčit bolest kloubů či páteře!

olej2

 

 
Sůl dokonale vytahuje vlhkost a to je důvod, proč je její použití nezbytné při vážných otocích a modřinách. Její princip je podobný jako ten u jódu, který proniká do kůže a vysušuje. Sůl zlepšuje krevní oběh, proto je účinná i při léčbě bolesti hlavy a zbavování se toxinů z těla.

Vše, co budete potřebovat je sůl a olej. Může se jednat o rostlinný nebo více operativnějšími olivový.

recept

Smíchejte 20 PL nerafinovaného slunečnicového oleje nebo olivového oleje s 10 PL kvalitní soli.
Umístěte směs do uzavíratelné nádoby.
Uzavřete nádobu a nechte ji stát 2 dny při pokojové teplotě.
Váš domácí lék je připraven k použití!

olej3

 

 
aplikace:

Procedura by se měla provádět v ranních hodinách. Zkontrolujte si zanícené oblasti, ať na nich nemáte drobné poranění – sůl by se na ně neměla dostat.
Naneste si směs tak, abyste měli na pokožce pouze tenkou vrstvu. Masírujte si místo, ale dávejte si pozor, abyste netlačili příliš silně.
Výsledek bude záviset na délce masáže. Můžete začít s 3 minutami a postupně zvyšovat čas do 15-20 minut.
Když skončíte, sůl nesmývejte! Oblast si jen ručníkem dosucha přetřete.
Pokud vás trápí dlouhodobá bolest, výsledek uvidíte už během jednoho týdne: nepříjemné pocity budou ustupovat a při pokračující proceduře zmizí bolest úplně. Tam, kde léky z lékáren nezabírají, je třeba vyzkoušet osvědčené metody!

olej4

Na udržení si zdravých kloubů nezapomeňte pravidelně posilovat pohybové aparáty. Například taková želatina není o nic méně užitečnější, než krátká rozcvička.

Sůl a olej se najdou v každé domácnosti a pokud to dokáže pomoci vašemu zdraví, neváhejte a vyzkoušejte!