Úvod RADY A TIPY Smáli se mu, když viděli, že má v autě zavěšený čajový sáček....

Smáli se mu, když viděli, že má v autě zavěšený čajový sáček. Když zjistili důvod, udělali totéž


Zápach v autě je něco, co většinu z nás pronásleduje. Ve většině případů zápach vzniká v důsledku nadměrné vlhkosti uvnitř auta. Mnoho osvěžovačů vzduchu je až příliš aromatických a nevím jak vám, ale mně některé docela zapáchají. A hlavně, samotné voňavky neodstraní příčinu vzniku zápachu.

Jak se tedy zápachu zbavit jednou provždy?

caj auto1

 

 
Charakteristický zápach vzniká tam, kde je centrum nadměrné vlhkosti. Je tu však něco, co nám při tomto problému může pomoci. Je to kupodivu obyčejný suchý sáček čaje. Díky svým vlastnostem je obyčejný čaj ideální pro absorpci nadměrné vlhkosti a také vás potěší jeho krásná vůně.

Pravděpodobně se zde nenajde nikdo, kdo by neměl doma čaj v sáčku. Zkuste jej použít jako osvěžovač a zároveň i pohlcovač vlhkosti!

Čajový sáček si pověste například na zpětné zrcátko nebo na háček, který je určen k zavěšení bund. Výhodou je, že si můžete vybrat vůni, kterou máte nejvíce rádi a kromě toho, jedná se o přírodní produkt, ze kterého nebudete mít žádné nevítané alergické reakce.

caj auto2
Pokud se vám nelíbí představa čajového sáčku zavěšeného v autě, schovejte ho do nějaké dekorativní látkové taštičky. Momentálně, když se venku ochladilo, v autech je mnohem vlhčí prostředí. My jsme do auta dali sáček s čajem asi tak před týdnem a musím říct, že se ráno rosí mnohem méně.

Líbí se vám tento nápad? Sdílejte ho na sociálních sítích a pomozte svým známým.
loading...

Kam dál?