Slovenská věštkyně říká: Kočky jsou indikátorem karmy. Takto zjistíte jak jste s nimi spříznění


Pociťujete nevysvětlitelnou nepřízeň ke kočkám? Tvrdím, že to je důvod k vážnému zamyšlení.

Velká část lidí má ke kočkám výslovně pozitivní vztah, někteří jedinci k nim však pociťují nepřízeň. Kočky jejich dráždí, lezou jim na nervy, překážejí jim a vyvolávají v nich jedinou touhu: zahnat jejich co nejdále. Na první pohled by se zdálo, že na tom přece nic není. Nemají rádi kočky a co má být? Je to jejich věc! Možná to tak je, ale já opakuji, že je to důvod k vážnému zamyšlení.Kočka domácí, stejně jako pes, žije s člověkem od pradávna. Pokud však psí povinnosti byly od počátku konkrétní a srozumitelné – to znamená především lov a ochrana, s kočkami to bylo daleko složitější.

Hubení drobných škůdců, jako jsou krysy a myši, by se dalo nazvat jejich hlavním úkolem. Hlavní úloha kočky domácí v něm zdaleka nespočívá. Kočka má jedinečný bioenergetický systém. Dokáže se citlivě naladit na biopole, které ji obklopuje a dokonce s nimi rezonovat, korigovat je a v případě potřeby i napájet.

Ve výjimečných případech je dokonce schopna biopole zcela obnovit. Vyprávění majitelů koček o zmizení bolesti hlavy a srovnání krevního tlaku poté, co se pomazlili se svým chlupatým miláčkem, nejsou žádné výmysly. Jakýkoliv výpadek organismu se vzápětí projeví poškozením energetické aury. Kočka to vycítí a spěchá na pomoc.

Tím však schopnosti těchto huňatých hebkých krasavic nekončí. Kočka může sloužit jako svérázný indikátor lidského štěstí a blahobytu. Pokud je v životě jí člověka vše v pořádku, je kočka, která žije v jeho domácnosti, spokojená, hodně spí, nezanedbává své hygienické procedury a má dobrou chuť k jídlu. Pokud je z ničeho nic nervózní, nedbá o sebe a špatně žere, znamená to, že něco není v pořádku. Nejcitlivější obvykle kočky reagují na hádky v rodině, přičemž jsou vždy na straně toho, kdo byl ve sporu nespravedlivě osočení. Pokud například nezaslouženě potrestány dítě, kočka za ním přijde, mazlí se s ním a snaží se dítě uklidnit a obnovit jeho duševní rovnováhu.


Dovolte mi nyní přejít k tomu, kvůli čemu jsem tento článek vlastně začala psát. Jako každé velmi citlivé pouto, jsou také vzájemné vztahy kočky a člověka obousměrné. Kočky nás vycítí, ale i člověk velmi dobře vycítí kočku. Proto prakticky nenajdeme nikoho, kdo by byl k kočkám lhostejný. Buď je to sympatie nebo nepřízeň.

Ohledně sympatie je všechno jasné, ale pokud jde o tu nepřízeň … Podle mého pozorování devadesát procent agresivních alkoholiků nemohlo vystát kočky, velká část mých kamarádek, kterým se v osobním životě nedařilo, se vyznačovala nesnášenlivostí k těmto chlupatým tvorům a pravidelně, a to bez jakékoliv souvislosti, tvrdili: «Nenávidím kočky!».

I děti vystaveny násilí v rodině nebo ve škole přenášejí své ponížení na toulavé nebo v sousedství žijící kočky. Podobných příkladů bych mohla uvést ještě více.

Dá se s jistotou tvrdit, že u člověka, s jehož karmou není vše, jak má být, vyvolává kočka negativní emoce. Takoví lidé by se měli vážně zamyslet nad tím, jak změnit svůj život, jak ho prosvětlit a vnést do něj trochu štěstí. Pak u nich malí chlupatí sympaťáci nebudou vyvolávat nic jiného než úsměv.