Slavný masér řekl celou pravdu o nahých tělech svých klientů, jenž masíruje.


Na světě nejsou dokonalí lidé, to ví každý. Ale to nám nebrání dívat se na fotografii, kde je zobrazeno dokonalé tělo. Ale jsou všechny tyto těla ideální?

Připravili jsme pro vás příběh, který vypráví slavný masér, aby vám odhalil celou pravdu o lidských tělech.

„Jako masér pracuji již dlouhou dobu. Delikátní zvláštností mé profese je, že jsem za celé ty roky viděl mnoho obnažený těl. A jsem ochoten se s vámi podělit o své zkušenosti.“

Ve skutečnosti modelové nevypadají tak, jak na fotografiích

U štíhlých modelů je vidět kosti. Majitelky krásné hrudi a kulatých beder mají bříško. Není tomu jinak. Ale i navzdory všem těmto „nevýhodám“, to nevypadá méně atraktivnější, než otištěno manekýnky na fotografiích.

Všechny ženy mají celulitidu

Absolutně všechny. Ale to vůbec není špatné. Někdy tyto jamky na stehnech vypadají velmi roztomile a někdy i sexy. Takže se nemusíte bát, že vaše boky nejsou tak ideální jako u modelek, vždyť i oni mají několik jamek na stehnech. To mi věřte.

Muži mají velmi legrační zadek

Ačkoli většina mých klientů jsou ženy, najdou se i muži na mém masážním stole. Vždy jsem byl překvapen malostí jejich zadku. Někdy dělám masáž až po danou oblast a tehdy se podivil: kde je zbytek? Někdy mi je dost do smíchu.

S věkem se kůže povoluje

Bez ohledu na to, jak je člověk zdravý a jaký vede životní styl, s věkem jeho tělo je v každém případě pokryty vráskami a pokožka vadne. A na tom má také svůj podíl estetika

Nehezké těla neexistují

Existují těla neoblíbené, ale nepěkné nikdy. Když člověk leží na masážním stole a relaxuje, celé jeho tělo se naplňuje světlem a získává a neuvěřitelnou krásu. Je jen třeba vědět ji vidět a šikovně ji zdůraznit. To je moje práce. „

Trávíte hodně času, abyste vypadaly ideální a nyní se ukázalo, že to není možné? Tak na co se trápíte negativními myšlenkami.

Podívejte se raději do zrcadla a řekněte si: „jsem krásná“ – a pokuste se vidět sebe v lepším světle.

1-1-2-768x512

No, co? Zafungovalo? Dejte nám „Like“ pokud se vám tento příběh líbil.