Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Skutečné ceny orgánů na černém trhu! Částky, pro které jsou lidé ochotni...

Skutečné ceny orgánů na černém trhu! Částky, pro které jsou lidé ochotni udělat cokoliv … CENA SRDCE JE …


My všichni máme ty přátele, kteří v době finančních problémů začnou žertovat o prodeji ledvin. Ale ve skutečnosti existuje na světě celý průmysl, který zainteresovaným kupcům pravidelně dodává lidské orgány a přitom obchází všechny oficiální procedury.


Na černém trhu můžete najít vše, od srdce přes lebku až po mozek – samozřejmě za předpokladu, že vaše peněženka je dost hluboká. Níže můžete zjistit za jaké ceny se obvykle orgány na černém trhu prodávají!

Ledviny – dlouhodobý a absolutní lídr v prodeji dárcovských orgánů na černém trhu. Odhaduje se, že výdělky za jejich prodej tvoří až 75% příjmu ze všech orgánů co se zde prodávají. Při takovém poptávce ledviny často jdou i po 200 tisíc eur za kus! Samozřejmě v Indii nebo v Číně je seženete o něco levnější – od 15 do 60 tisíc eur.


V USA každoročně zemře 30 tisíc lidí na nemoc spojenou s játry. Pacienti čekají na transplantaci v obrovských frontách a ti nejzoufalejší se obracejí i na černý trh.

Játra tu jde na dračku a celý orgán můžete dostat za 157 tisíc eur. Dobrovolných dárců, který se chtějí podělit alespoň s částí jater je tu dost, ale kupujících v tomto případu již není tak mnoho.


POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔

1
2
3
4



loading...

Kam dál?