Sexy šperky patří k sexuálním hrátkám – umí toho více, než by se mohlo na první pohled zdát

Sexuální vztah potřebuje mnohdy povzbudit. Zatímco na začátku vztahu nám obvykle pomohou, jak se říká, vzbouřené hormony, po čase je udržení kvalitního sexu často tak trochu dřina. Nejlehčí cestou k tomu, aby naše sexuální vztahy s partnerem neskončily na bodu mrazu, je nesklouznout do stereotypu a neustále podněcovat svoji i partnerovu fantasii. A k tomu umí pomoci erotické šperky.

Chybí vám sebevědomí vysvléct se před partnerem? Oblečte se do šperku. Tělové erotické šperky vám dodají pocit, že nejste úplně nahá. Navíc šperk nás ženy zkrášluje. O to více tělové šperky, které v průběhu sexuálních hrátek podněcují fantasii a umí dokonce sloužit jako lehká erotická pomůcka. Takové šimrání řetízkem není vůbec k zahození.

Pojďte si zkusit, jak vám sexy šperky sluší

Nemusíte být pouze katalogovou sexy štíhlou kráskou. Naopak. Dovedou nás zkrášlit, i když jsme třeba malinko při těle. Umí odlákat pozornost od jizvy po císařském rezu, ale i docela jasně naznačit, že se nebráníme ani lehkým BDSM zážitkům. Sexy obojek je navíc velice slušivý a téměř neexistuje žena, která by díky němu nezískala ještě více sexappealu, než jí přirozeně nadělila příroda.

Kde koupit šperky pro erotiku?

Nakupujte je tam, kde se na sexuální pomůcky specializují. E-shop Sexio.cz nabízí takové, které jsou osvědčené, a vydrží i naše sexuální dovádění. Možná narazíte na různé tělové šperky i v běžné nabídce bižuterií, ale příliš jich není a ani nepočítají s tím, že by měly sloužit jako erotické pomůcky. Nebojte se například sexy obojek věnovat i jako dárek příteli. A je jedno, jestli bude míněn jako šperk pro vás, nebo naopak pro partnera.

Erotické šperky z vás udělají sexy dračici

Posuňte se od role stydlivé ženy s minimem fantasie do role skutečné sexy dračice. Erotické prádlo se sice mužům stále líbí, ale zkuste víc a oblečte si sexy tělové šperky. Proměňte se v submisivní otrokyni, ale i v éterickou Šeherezádu. To vše dokážou šperky s nádechem erotiky.