Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Šéf navštívil v přestrojení jednu ze svých kaváren. To, co slyšel od...

Šéf navštívil v přestrojení jednu ze svých kaváren. To, co slyšel od jedné ze svých zaměstnankyň, zcela změnilo její život!


Deanna je matkou dvou dětí a pracuje v kavárně. Její život není lehký, ale tato práce jí umožňuje pečovat o své děti.


Jednoho dne, když ji požádali, aby zaučila jednoho zaměstnance, se jí úplně změnil život.

Deanna netušila, že tento nový zaměstnanec není nikdo jiný než generální manažer kavárny, který se účastnil programu Chief Spy. Vystupoval jako běžný zaměstnanec aby zjistil, jak jeho zaměstnanci přistupují ke své práci, jak se chovají a jaká je celková atmosféra na pracovišti.

sef-zamestnankyne1

John Fuller začal svůj první den v práci jako nový zaměstnanec. Deanna ho měla zaučit. John se vůbec nesnažil a ženu chtěl vyprovokovat. Deanna, byla ale velmi trpělivá a snažila se mu pomoci, jak nejlépe uměla. Ukázalo se, že je vzornou zaměstnankyní.

 

 
Byla vždy klidná, srdečná, trpělivá a vždy se usmívala. Po několika hodinách společné práce Johnovi řekla, že je pro ni jako pro svobodnou matku s 2 dětmi těžké zvládnout rodinný rozpočet. Ženě nedávno zemřel otec, který jí pomáhal s placením účtů. Kromě toho, žena zjistila, že má rakovinu jater.

sef-zamestnankyne2

Poté, co slyšel celý příběh, odhalil John svou skutečnou identitu. Byl dojatý a ženě nabídl 17 000 eur na léčbu a 37 000 eur na vzdělání dětí.

Tento muž je dokonalým příkladem šéfa, který se stará o své zaměstnance. Každý by měl následovat jeho příkladu. Nezapomeňte tento článek sdílet!

sef-zamestnankyne3
loading...

Kam dál?