S tímto receptem vám vlasy do měsíce začnou růst mnohem rychleji


Rychlost růstu vlasů je zcela závislá na genech, ale také v důsledku vnějších a vnitřních faktorů naše vlasy nerostou tak rychle jako bychom chtěli. Známe některé domácí prostředky, které vám možná pomohou s tím problémem.


Tyto recepty se předávají z generace na generaci. Léčba s cibulkou je zřejmě velmi účinná a používají ji i mnohé osobnosti v showbyznysu. Ve studiích je dokázáno, že cibule zabraňuje vypadávání vlasů v 87% případů. S výsledky tohoto experimentu, budete velmi spokojeni, již do jednoho měsíce se o tom přesvědčíte.

Dermatologové se shodují, že cibule nemá špatné účinky na pokožku hlavy nebo na vlasy. Červená cibule je výjimečná, protože je bohatá na síru, která stimuluje tvorbu kolagenu – velmi důležitá pro růst vlasů. Šťáva z cibule je dobrá pro zlepšení prokrvení pokožky hlavy. Snižuje kožní záněty a má antibakteriální vlastnosti. Cibulová šťáva dělá pro vaše vlasy silnou ochranu, otevře vám vlasové folikuly a zabraňuje infekcím.

Recept na růst vlasů:
čtyři červené cibule si nakrájejte na plátky a pak je protlačte přes odšťavňovač. Když budete mít šťávu hotovou, tak přidáte jednu polévkovou lžíci medu a směs promícháme. Můžete si s ní masírovat hlavu a necháte působit 15-30 minut. Vůně je silná, ale i tak to stojí za to. Počkáte, dokud se vše dostane hluboko do pokožky a o hodinu si hlavu umyjete. Léčbu lze aplikovat dvakrát až třikrát za měsíc.