S tímto nápojem si okamžitě pročistěte vaše dýchací cesty a nepotřebujete drahé léky z lékárny


Chladné počasí se chtě nechtě vyměnilo s horkými třicítkami a to je nejvhodnější čas pro šíření virů. Na problémy dýchacích cest naše tělo reaguje nadměrným vylučováním hlenu v nose a hrdle. To s sebou přináší nepříjemné příznaky jako ucpaný nos, slzení, otok sliznice a vedlejších nosních dutin či bolesti hlavy.

Dáme vám do povědomí lék, který vám pomůže zabránit v postupující nemoci. Připravte si ho při prvních příznacích nachlazení, aby se tak onemocnění již nešířilo dále.

Nápoj má silné detoxikační a protivirusové účinky. Je ideální proti nachlazení, chřipce, zánětu nosních dutin a uvolňuje ucpaný nos.

dychani1

 

 

Potřebujete

– 1 středně velká cibule
– 2 hrnky vody (přibližně 500ml)
– Šťáva z jednoho citronu

– 2 polévkové lžíce medu

Postup

1. Nakrájejte cibuli na silnější kolečka, zalije vodou a vařte na mírném ohni 15 minut.

2. Po odebrání z plamene nechte ještě 5 minut louhovat a přeceďte. Po mírném vychladnutí přidáme med a citrónovou šťávu.

3. Hotový nápoj pijte během celého dne po malých dávkách.

dychani2

 

 
Jak se zbavit hlenů?

V důsledku častého nachlazení se v nosohltaně hromadí hlen. Což vede ke zhoršení čichu, sluchu, paměti a pozornosti.

Udělejte si pravidlo, že každý den si pročistěte nosní dutinu tímto fyziologickým roztokem. Stimuluje tak odvádění hlenu a zajistí prevenci před nachlazením a chřipkou.

Pokud se ani po tomto váš problém nezlepší a i nadále budete mít ucpaný nos, obraťte se na svého lékaře na určení detailnější diagnózy.

Nahromaděné hleny mohou být důsledkem alergii nebo střevní nákazy.

dychani3