Úvod RECEPTY Nápoje Rychlý trik na léčbu neutichajícího kašle a plicních infekcí!

Rychlý trik na léčbu neutichajícího kašle a plicních infekcí!


Velmi často se na našem webu věnuje různým způsobem alternativní léčby kašle. Důvodem je fakt, že každý z nás reaguje jinak. Někdo na něco lépe a někdo na to druhé zase ne. Přinášíme vám proto další způsob.

Tento recept by vám měl pomoci zastavit přetrvávající bolestivý kašel a zlepšit dýchání už během pár dní. Je obzvláště vhodný v chladném podzimním a zimním počasí při nachlazení či chřipkových infekcích. Několik v něm použitých bylin má uklidňující účinek na sliznice hrdla, průdušek i plic. Jeho užívání se doporučuje převážně při různých infekcích.

Možná se vám bude zdát, že nějaký bylinný recept nemůže mít extra silné účinky. Přesto byste jeho léčivou sílu neměli podceňovat. Je stejně silný, ne-li ještě silnější, než mnohé komerčně prodávané sirupy proti kašli. Dokonce, účinkuje rychleji než ony.
Kromě toho, v porovnání s komerčními přípravky je 100% přírodní, a na rozdíl od kupovaných sirupů tedy neobsahuje žádné přídavné chemické látky, které by oslabovaly váš imunitní systém.

Recept níže.

kaselinfekce1 kaselinfekce2

 

 

kaselinfekce3

Ingredience
(na přípravu budete potřebovat)

1 sáček zeleného čaje (může být i černý)
1/2 čajové lžičky hřebíčku
1/2 čajové lžičky kurkumy
1/2 čajové lžičky tymiánu
2 čajové lžičky medu
šťávu z poloviny citronu

Příprava

Umístěte čajový sáček s bylinkami do sklenice a zalijte je 2 – 2,5 dcl vařící vody. Nechte to vyluhovat přibližně 3 minuty. Pak čaj přeceďte a nechte vychladnout na vlažnou teplotu, při které se neznehodnotí obsah vitamínů ani enzymů v medu a citronu (čili cca 40 ° C). Následně přidejte do čaje med a citron.

Užívání

Čaj pijte dle potřeby 2 až 3 krát denně. V případě, že kašel ani po několika dnech neustupuje, je dobré vyhledat pomoc lékaře. Ten dokáže přesněji diagnostikovat možnou příčinu.
loading...

Kam dál?