Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Ruský stařeček vypil za několik sekund 1,5 litru vodky. Svou superschopnost předvedl...

Ruský stařeček vypil za několik sekund 1,5 litru vodky. Svou superschopnost předvedl kamarádovi na kameru a nyní baví celý svět!


Takový běžný den v Rusku. No jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí!

Rusko je zemí, kde se dějí nevysvětlitelné věci a nad jednáním jeho obyvatel zbytek světa často jen nechápavě kroutí hlavou. Většina z nich si života až tak neváží, a tak je na denním pořádku, že se vystavují situacím, které sice baví všechny kolem, ale ve skutečnosti by si tito lidé zasloužili permanentku k psychiatrovi.

Do této skupiny dnes oficiálně řadíme i tohoto staršího pána, který si dal za cíl ukázat světu svou velmi jedinečnou superschopnost. No a tou měla být odolnost vůči velkému objemu alkoholu vypitého za krátký čas.

Už na základě prvních sekund videa můžeme pozorovat, že stařec nenechal nic náhodě a už má pořádně popito, ale každý správný profesionál asi trénuje i těsně před výkonem.

Cílem bylo vypít 1,5 litru vodky podezřelé lokální značky, což se mu podařilo jen za něco více než minutu. Reakce na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat a za dalších pár vteřin byl na zemi.

Pokud by Rusko organizovalo vlastní olympiádu, kromě jiných život ohrožujících disciplín by zaručeně nemohla chybět ani tato. Toto samozřejmě doma nezkoušejte.
Kam dál?