Rodinka má na zahradě tajné dveře. Když uvidíte, co skrývají, budete překvapeni


Netradičních domků a příbytků jsme tu už měli velmi mnoho. No dovolíme si tvrdit, že tento opravdu nemá obdoby a je velmi jedinečný.

Ne každý by si však na takové bydlení troufl. Dokázali byste bydlet v podzemním krytu, který má tajný vchod? Tato rodinka je ale trošku jiná a rozhodla se si takový podzemní dům postavit. Konstrukce domu ale není vůbec jednoduchá, jednotlivé části musely být vyrobeny z odolných materiálů.

bunkr zahrada1

 

 
bunkr zahrada2

bunkr zahrada3

 

 
bunkr zahrada4

bunkr zahrada5

 

 
Tento poklop představuje vstupní dveře. Pojďte se podívat, jak to vypadá dovnitř.

Do tohoto domku se sice vchází trošku komplikovaně a neobvykle, ale určitě to stojí za to. Po zdolání schodů vás čeká velmi milé překvapení.

Pohodlné bydlení, krásný interiér a dispozice. Obývací pokoj s gaučem a televizí, manželská postel, krásná kuchyň, jídelna a další čtyři postele jsou samozřejmostí.

bunkr zahrada6

bunkr zahrada7

 

 
bunkr zahrada8

bunkr zahrada9

bunkr zahrada10

 

 
To ale není všechno …

Následující fotografie vám ukáží detaily a ty nejzajímavější dispoziční řešení tohoto domku. Také si můžete prohlédnout, jak se rozhodla rodinka vypořádat s lázeňskou. Dokázali byste bydlet v něčem podobném? Líbí se vám koncepce domku / krytu, který vás ochrání před vším? I když byste asi nepreferovali podobný styl bydlení, jedno víme jistě, v tomto domku byste se určitě cítili bezpečně.

bunkr zahrada11

bunkr zahrada12

 

 
bunkr zahrada13

bunkr zahrada14

 

 
bunkr zahrada15

bunkr zahrada16

bunkr zahrada17