Rodiče odhalili velmi krutou pravdu poté, co jejich dcera začala kreslit tyto hodně podivné obrázky!


výchová dítětě je složitá a obtížná věc pro každého rodiče. A často je pro rodiče těžké odhlait, co znamenají malé náznaky, které jim děti dávají. Na co rodiče přišli?

Děti nám často nedokážou říct, co přesně je trápí, kdo jim ubližuje, nebo také to, že potřebují v něčem naší pomoc.

Dospělí používají výrazy, kterými umí vyjádřit sebe a také dokážou zhodnotit, co se kolem nich děje. Dítě nedokáže rozpoznat, co je dobré a co ne, a když se mu děje něco opravdu špatného, ​​projevuje to úplně jinými způsoby, jako například ve hře nebo jako v tomto případě dětskými malůvkami.

Při výchově dítěte je třeba dbát i na úplné maličkosti

Sledovat projevy malého dítěte je velmi důležité a při jakémkoliv podezření, že něco není v pořádku je potřeba svůj předpoklad prověřit. Rodiče 5-letého děvčátka se začali o svou dcerku velmi strachovat, když odmítala chodit na hodiny angličtiny.

Tyto hodiny učil kněz Joao da Silva a rodiče děvčátka nechápali, proč začala jejich dcera tyto hodiny angličtiny odmítat.

Naštěstí se rozhodli vyhledat dětského psychologa, který byl opravdu profesionální. Hned při prvních projevech měl podezření, že holčička byla sexuálně zneužívána. Jevila se jako velmi uzavřená a psycholog poradil rodičům, aby své dcerce prohledali všechny věci.

 

Na co rodiče přišli najdete na další straně