Úvod ZE ŽIVOTA Příroda Proč chodí váš pes s vámi do koupelny nebo na záchod? Ten...

Proč chodí váš pes s vámi do koupelny nebo na záchod? Ten důvod je vážnější než si myslíte!


Jedním z plusů zvířat je, že nejsme nikdy sami. Ale existují chvíle, kdy chceme zůstat sami a chceme nějaké soukromí – například na záchodě.

Ale pokud máte pejska doma, víte, že s ním není nic soukromého. Ukázalo se, že se to neděje jen náhodou!

Níže je 9 reakcí psů a jejich význam:

1. Klasický „štěňátkový vzhled“

Pokud se pes (nebo osoba) dívá na vás jako štěně, víte, že pro vás něco chce. Ve světě zvířat to znamená oddanost, láska a důvěra.

2. Užívání dárků

„Dárky“ znamená, že vaše zvíře našlo něco tam a vzalo si s sebou. Pokud vám to potom odevzdá, znamená to, že tě miluje a že vás respektuje.

3. Tah

Když se váš pes cítí dobře, může s vámi sdílet své pocity. Přichází k vám a chce spadnout. Chce, abyste cítila totéž.

4. Šestý smysl

Psi nemusí pochopit lidskou řeč, aby si uvědomili, že je něco špatně. Když jsme smutní nebo nervózní, náš pes okamžitě odešel a chce nás uklidnit. Psi to dělají často (a proto je milujeme).

5. Špehování v koupelně

Když vás pes sleduje na záchod, nemějte strach – je to dobré znamení! Podle veterinářů je pes klidný a chce sdílet všechno

6. Mokré polibky

Majitelé psů jsou rozděleni do těch, kteří milují mokré polibky a ty, kteří je nenávidí. Toto gesto znamená, že pes je vděčný a chce být tímto způsobem odměněn za péči. Symbolizuje silnou vazbu.

 

7. Mad pozdrav

Jedna z nejkrásnějších rysů psů spočívá v tom, že nezahrnují své pocity. Pokud se nemůžete ovládat, když se na to podíváte, nebude vám to chybět. Začíná skočit šťastně a je tak ráda, že vás vidím.

8. Opírání se

Když pes chce zůstat na vás, znamená to, že potřebuje lásku a pocit bezpečí.

9. Společné spaní

Pes bude vždy chtít spát vedle vás – jste jeho nejoblíbenější osobou na světě a chce být ve vašem okolí! Kromě toho psi často spí v posteli majitele, který není doma. Vlastní vůně a pes se uvolňují a spí pohodlněji.

Psi jsou nejen úžasné, ale i velmi inteligentní stvoření! Souhlasíte? Sdílejte tento článek na Facebooku se svými přáteli!
loading...

Kam dál?