Úvod ZDRAVÍ Rady Probouzíte se mezi 03:00 až 05:00? Zjistěte co to znamená! Řekne to...

Probouzíte se mezi 03:00 až 05:00? Zjistěte co to znamená! Řekne to hodně o vašem životě…


Mnoho lidí se každé ráno probudí ve stejný čas, ale nepřikládají tomu žádnou váhu. Věděli jste, že naše tělo chce říct něco důležitého? Další možností je, že nás chtějí kontaktovat duše těch, kteří zemřeli a dosud nenašli svůj klid.

Mnoho kultur věří, že během spánku jsme citliví na kontakt s vyššími silami. Mnoho lidí zažívá v průběhu spánku těžké vibrace, mají husí kůži a pak pocítí velkou úlevu. V křesťanské tradici má víra čistící účinky. Může vyšší síla dát pocit pohody a síly? A jenom během spánku? Náboženské sny mají ještě jednu charakteristiku: je to duchovní zkušenost. Například, existuje hluboká víra v Bibli, že sny jsou dokonalým prostředkem Božího zjevení.

Tradiční medicína na Dálném východě používá 12 meridiánů (energetických kanálů), ve kterých jsou body vhodné pro akupunkturu. Nad každým z těchto kanálů proudí energie zodpovědná za jinou část těla. Tyto body souvisí s biologickými hodinami, které jsou shodné s naším časem. Takže to závisí, když se probudíme a můžeme přesně určit, co se naše tělo snaží říct.

Mezi 21 a 23 – stres

Je to nejběžnější doba usínání. Pokud nemůžete jít spát, znamená to, že máte nějaké vyčerpávající zkoušky nebo něco, co vás znepokojuje.

Mezi 23 a 1 – emocionální zklamání

Podle čínské tradice je to doba, kdy je žlučník aktivní. Když se v této chvíli probudíte, znamená to, že jste v emocionální oblasti frustrovaní.

Mezi 1 a 3 – hněv

Meridiáni aktivní v těchto dobách jsou zodpovědní za játra. Je to většinou hněv, který nechceme vyznávat sami sobě (např. Závislost).

Mezi 3 a 5 – Kontakt s vyšší silou

Tyto hodiny souvisí s podvědomím. Pokud se v tuto chvíli často probouzíte, může to znamenat, že vás chce kontaktovat s vyšší silou

Mezi 5 a 7 – emoční blok

Laryngeální meridián je většinou aktivní ráno. Pomáhá rozlišovat dobré od zla, které vás může chránit před lidskými bytostmi. Důvodem nerovnováhy tohoto kanálu jsou emocionální bloky – apatie, závist nebo smutek.

Náš organismus nás nikdy nepřekvapuje. Je dobré vědět, co pro nás znamená naše tělo a mysl. Pomůže nám vyjasnit nejasné detaily v našem životě.

Fascinující, že? Sdílejte ji dále
loading...

Kam dál?