Přípravek, který mi pomohl zbavit se hemeroidů. Doporučují ho i další lidé s tímto problémem


Hemoroidy jsou vyčerpávajícím onemocněním, protože hledání účinného léku proti bolesti, zánětu a nepohodlí, může trvat i roky.

Nicméně dají se léčit pomocí rostlin, konkrétně aloe vera. Je to silný biogenní stimulátor: zmírňuje zánět v případě akutního průběhu onemocnění, působí preventivně při chronické formě hemoroidů a také pomáhá při přípravě na operaci i během rehabilitace.

Používání této rostliny urychluje metabolismus v těle, stimuluje regeneraci tkání a brání tvorbě zduřenin. Přečtěte si několik způsobů, jak si s aloe vera vyléčíte hemoroidy.

hemeroidy1

 

 

vnitřní použití
Aloe vera mě mírně projímavé účinky: stolice změkne, což příznivě ovlivní i stěny cév. 20 minut před jídlem zkonzumujte 1 lžičku čerstvé šťávy. Při léčbě je třeba zvolit si dopisy, které dosáhly 15 cm délku, protože v nich je nashromážděno potřebné množství živin.

hemeroidy2

 

 
Obklady z odvaru aloe vera
Obklady pomáhají při zhoršení onemocnění, při hlubokých prasklinách. Odřízněte si 2-3 velké listy a nařežte je na několik kousků. Vložte je do menšího hrnce a zalijte teplou převařenou vodou. Přikryjte a nechte vařit na mírném ohni po dobu 15 minut, dávejte pozor, aby voda nezačala vřít. Tímto způsobem si uchová všechny živiny a prospěšné látky. Přeceďte a vývar je hotový.

Vezměte si kousek obvazu sundejte ho na 6 až 8-krát, namočte do teplého odvaru a přiložte ke konečníku na 40-45 minut (během této doby bude lepší, když si lehnete).

hemeroidy3

 

 
Obklad s čerstvou šťávou z aloe vera
Čerstvá šťáva lze použít v případě, že se nejedná o akutní zánět doprovázen krvácením. Po důkladném vyčištění si na anální otvor přiložte vatový tampon namočený v aloe vera po dobu 2 – 3 minut.

hemeroidy4

alternativa čípků
Z velkého listu aloe vera si odřízněte 5-6 cm kousek. Úplně ho zbavte vnější tvrdé slupky. Výslednou želatinovou dužinu můžete klidně použít jako rektální čípky – léčebná procedura trvá 20 minut.

hemeroidy5

 

 
Rostlina je hypoalergenní, takže léčba s ní by neměla mít nežádoucí účinky, citliví lidé by si před použitím měli udělat testy, aby se předešlo případným komplikacím – svědění, otok, zarudnutí.

Aloe by si neměly aplikovat těhotné ženy (může způsobit potrat), ženy během menstruace (může zvýšit krvácení) a lidé na vnitřní použití s ​​predispozicí k průjmu.
hemeroidy6